Flash (2014-2023)
Flash: Sezon 7 Flash Sezon 7, Odcinek 10
Odcinek Flash (2014-2023)

Family Matters, Part 1

7,5 131
ocen
7,5 10 1 131
Flash
powrót do forum s7e10

Szybkość ?

ocenił(a) serial na 8

Mam pytanie. Orientuje się ktoś jaką maksymalną szybkość może obecnie osiągnąć Barry ?
Nie wiem, czy coś pominąłem, czy ten wątek nie był poruszany w serialu ?

ocenił(a) serial na 10
SibonWobu

Po problemie z mocą prędkości tylko reżyserzy wiedzą ale chyba z tego co wiem to tyle ile szybciej przed śmiercią mocy czyli dużo ponad prędkość światła

Barte_X_2

Tak naprawdę to jest to bardzo pomieszane na początku był wolny później było powiedziane przez Gideon, że biega z prędkością ponad 1000 mach potem stał się jeszcze szybszy i przegrał z frost, która użyła velocity - 9 albo 10 nie pamiętam. Później odrodzili speed force i jest jeszcze szybszy, a nie mógł uciec przed tym potworem Strenght Force

ocenił(a) serial na 10
Goferek_2

Strebght force nie mógł uciec bo się musiał rozpędzić ( velocity x a nie 9) i naprawdę to jest pomieszane, od 4 sezonu nie pokazują jego największej prędkości

Barte_X_2

Chodziło mi o to, że Barry nie uciekł  ale jeżeli chodziło ci o to, to jest to nieprawda można było to zobaczyć wiele razy gdy używał speed force bez żadnego rozpędzenia. Co do szybkości to wydaje mi się, że szybkość dopasowuje się do połączenia barrego ze speed force i jest to stała zmiana, która się nie zmienia i dopasowuje się także do poziomu zagrożenia, ponieważ Barry nie ma limitu prędkości powiedział to Harrison i reverse Flash, podczas kryzysu na nieskończonych ziemiach Oliver odblokował jego pełny potencjał miał on wtedy nieskończoną szybkość czego możemy się domyślić wiedząc, że speed force to nieskończone źródło energii.

ocenił(a) serial na 10
Goferek_2

Tak to prawda Barry ma nieskończoną prędkość , może biegać z prędkością światła i jeszcze dalej aczkolwiek to nieznaczny że nie musi zwiększać tej prędkości, to że jego moc pozwala mu na bieganie za szybko to nie znaczy że od początku będzie biegał z prędkością speed force , i też racja wiele razy Barry biegał wolno ale jest 1 sprawa mianowicie myślisz że barremu chce się biegać przez cały czas jak najszybciej może, prawda Barry ma slow mation to część mocy i prawda nie męczy się aż tak podczas używania speed force i prawda to tylko serial ale czy tobie by się chciało biegać przez CAŁY czas aż tak szybo ?

Barte_X_2

Jak to zostało powiedziane w sezonie 1 Barry zaczął biegać gdy miał do tego powód. I tak uważam, że mu się chce, ponieważ jest on człowiekiem, który układa życie innych nad swoje i chce ratować ludzi nawet kosztem jego śmierci, a także Barry powiedział po zamieszkaniu z Iris, że to dzięki niej ma chęć do biegania, to samo powiedział w sezonie 1, że to jest powód, dla którego biega. Zgadzam się, że musi ją zwiększać i temu nigdzie (z tego co pamiętam) nie zaprzeczyłem . O tym, że to właśnie dzięki zwiększeniu jego połączenia ze speed force stał się szybszy widzimy to np. po tym jak wyciągnęli go ze speed force on część tej mocy przyjął . Na slow motion polega jego bieganie my widzimy jak biega z super prędkością i w sekundy przebiega miasta, ale dla niego jest to zwykły bieg, gdzie reszta świata jest zamrożona . Ogólnie niektóre rzeczy które powiedziałem wiemy z komiksów i nie są one zmienione w serialu tylko na razie nie są jeszcze tak oczywiście przedstawione, to się może zmienić podczas lub po tym wątku z mocami natury

ocenił(a) serial na 10
Goferek_2

To co napisałeś to całkowita prawda !!! Ale nie zrozumiałeś o co mi chodziło więc ustalmy że obaj mamy racje

Barte_X_2

zgadzam się

ocenił(a) serial na 10
Goferek_2

I nie wiem czy to prawda ale moim zdaniem sprinterzy mogą kontrolować poziom slow mation

Barte_X_2

tak to prawda mogą kontrolować to jak szybko się poruszają np. kiedy reverse flash zabił jego matke Barry zmniejszył swoją szybkość i kolor błyskawicy przez to stał się żółty po to żeby reverse flash też nie był szybki ponieważ negative speed force zostało stworzone z części speedforce

ocenił(a) serial na 10
Barte_X_2

Że tak się wtrącę - ale Barry chyba ma jeszcze możliwość pokonywania danej odległości szybko bo inaczej cholernie by się nudził?

ocenił(a) serial na 10
Fir3storm

Tak, może kontrolować swoje słów mation i prędkość i wszystko

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones