Flash (2014-2023)
Flash: Sezon 7 Flash Sezon 7, Odcinek 3
Odcinek Flash (2014-2023)

Mother

7,6 152
oceny
7,6 10 1 152
Flash
powrót do forum s7e3

flash się nie kończy

ocenił(a) serial na 8

mega odcinek,jeszcze raz udowadnia że jest najlepszym serialem w dc universe,liczyłam na to że w tym wypadku najważniejszą rolę odegra iris,i się nie zawiodłam,jak dla mnie ten serial mógłby nigdy się nie skończyć.

ocenił(a) serial na 10
zdrapka27

Też jestem jednym z jajwiękrzych fanów tego serialu i flasha ale pozostaje zmartwienie że rerzyseży zniszczą ten serial przez to że co sezon jest trudniej poprzedniego wroga pokonywali 1.3 sezonu więc mam nadzieje że tego nie zwalą

ocenił(a) serial na 8
zdrapka27

Ja jestem ciekaw, postaci Barta Allena, który ma zostać wprowadzony w 7. sezonie.
Co ciekawe w serialu ma to być nie wnuk a syn Barry'ego i Iris.

ocenił(a) serial na 8
zdrapka27

Wczoraj czytałem że serial ma się zakończyć na 7 sezonie, ze względu na słabą oglądalność i narzekania widzów na wspomniany 7 sezon.
Ale to chyba prima aprilis, zwłaszcza że już jakiś czas temu czytałem że CW oficjalnie potwierdziło 8 sezon.
W sumie nie wiem.

ocenił(a) serial na 6
zdrapka27

Jak dla mnie jeden z najsłabszych odcinków. To miał być pierwotnie finał sezonu 6 i ogólnie wyszło to strasznie słabo. Jedynie wątek Wellsa był ciekawy. Eva nie jest zbyt ciekawym złoczyńcą. W 6x19 jeszcze miała jakieś motywacje, te tajemnice z mężem, w 7x02 też w miarę ciekawie potoczył się jej wątek, ale w tym ... brakowało mi motywacji, swoją drogą wg mnie powinno im z nią pójść łatwo, Bloodwork wydaje się silniejszy od niej, że już nie wspomnę o złoczyńcach sezonów 1-4. Przy nich Eva wypada po prostu słabo i jedyne co jest dobre to to, że jej wątek się zakończył i może serial skupi się na ciekawszych wątkach, np Godspeedzie, Reversie albo Wellsie-1.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones