PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=825160}

Formuła 1: Jazda o życie

Formula 1: Drive to Survive
8,2 19 763
oceny
8,2 10 1 19763
8,5 4
oceny krytyków
Formuła 1: Jazda o życie
powrót do forum serialu Formuła 1: Jazda o życie

super!

ocenił(a) serial na 8

nigdy nie intersowałam się F1, po tym serialu czekam z niecierpliwością na rozpoczęcie sezonu. To mówi samo za siebie.

evelgreen

To żałuj bo obecna formuła to już nie to samo, Hamilton wygrywa wszystko i jest zero emocji :) kiedyś Te rywalizację Vettela Z Alonso, albo wcześniej Hamiltona z Massą, to się dopiero oglądało :) obecnie Mercedes wyprzedza resztę o lata świetlne w technologii bolidu

ocenił(a) serial na 8
Sebslo577

Ja pamiętam jeszcze wyścigi Michała z Niemiec. generalnie przed erą hybrydową działo się więcej na torze...Dwa zespoły górują budżetem, to zabija rywalizację. Powinni to jakoś unormalizować, żeby słabsze zespoły miały jakieś szanse.

ocenił(a) serial na 10
Sebslo577

No i zobacz ile się zmieniło w ciągu tych 4 lat:) to jest właśnie piękno tego sportu.

ocenił(a) serial na 9
evelgreen

Też jestem tego samego zdania, po tym serialu zaczęło mnie to interesować, mam inne spojrzenie na wszystko. Jak widać F1, to nie tylko kierowca w bolidzie. To cały zespół zaangażowanych ludzi z wielką odpowiedzialnością

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones