PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694371}

Fortitude

7,2 8 474
oceny
7,2 10 1 8474
7,2 6
ocen krytyków
Fortitude
powrót do forum serialu Fortitude

Swietny serial ale moim skromnym zdaniem formula sie wyczerpala wraz z ostatnim odcinkiem pierwszego sezonu. Intrygujący , mroczny i trzymajacy w napieciu do ostatniego odcinka pierwszej serii po ktorym to obawiam sie ze moze to byc juz tylko radosna tworczosc scenarzystow wciskajacych nam nieprawdopodobne bzdury.

ocenił(a) serial na 8
LatajacyCzestmir

Kto chce ten obejrzy, kto uważa że powinni zostawić fabułę na 1 sezonie ten nie obejrzy... Takie gadanie w stylu "nie róbcie X sezonu!!1oneone" to co najmniej egoistyczna gadanina.

ocenił(a) serial na 9
LatajacyCzestmir

Też mi się wydawało, że wszystkie zagadnienia polarne już poruszyli, ale potem skojarzyłam, że zostały jeszcze: złe korporacje, tajne eksperymenty, pozostałości z czasów II wojny.... Myślę, że też będą się dobrze komponować z tym regionem.

ocenił(a) serial na 9
JestemNumerem1

Nie wspominając o ekologach.

JestemNumerem1

mam przecieki , że będzie o ufo ;)

LatajacyCzestmir

Niestety wykrakałeś. Z mocnej ósemki, po drugim sezonie i finale obniżyłem notę o dwa oczka. Drugi sezon nie był mocno zły ale popsuł intrygę.

perun_6

Znaczy z przyszłości jesteś bo drugi sezon dopiero rusza w październiku...

ocenił(a) serial na 5
misiekd__

Podobno w styczniu

ocenił(a) serial na 8
angelica

sa juz pierwsze dwa odcinki w sieci

ocenił(a) serial na 7
miko1980

masz drugi odcinek z napisami polskimi?

ocenił(a) serial na 8
kamil607

nie orientowalem sie czy sa, mi generalnie angielskie wystarczaja, inna kwestia ze zamierzam sie wstrzymac z ogladaniem do czasu ukazania sie calego sezonu

misiekd__

Tak obejrzałem cały drugi sezon w tamtym roku. Zdradzić zakończenie? Nie ma problemu, tylko co wygrałem, jeśli na koniec się wszystko zgodzi co napiszę?

perun_6

Dokładnie..

użytkownik usunięty
LatajacyCzestmir

To nie oglądaj drugiego sezonu

ocenił(a) serial na 8
LatajacyCzestmir

no i wykrakałeś. pierwszy odcinek drugiego sezonu zalatuje tanim horrorem i raczej nie zachęca do kontynuacji.

baxinski

tanim horrorem, coś ci się pomieszało. Jest klimat i będzie dobrze

ocenił(a) serial na 8
baxinski

obejrzałam 3 odcinki, jestem na 4 i intryga dalej jest :D można poczuć klimacik :D

ocenił(a) serial na 7
anathemasit

SPOJLER;;;;;;;;;;;;;;;;;
;
;
;
;
;


4 odcinek niezły chaos. Nie ogarniam o co chodzi :D Jakaś teza policjantki, kim jest Vladko i co go łączy z żoną Michaela? Co on robił przy Elenie i dlaczego pytał o Andersena? Wiele pytań.

kamil607

Fakt daje radę myślę, że zakończenie tego sezonu będzie bardziej realistyczne niż w pierwszym sezonie.

ocenił(a) serial na 9
LatajacyCzestmir

No patrz, nie posłuchali Cię.

ocenił(a) serial na 9
LatajacyCzestmir

Po seansie dwóch pierwszych odcinkach - jest dobrze! Klimat tego serialu jest NIEPODRABIALNY. Aczkolwiek poczekamy i zobaczymy co dalej oby nie wyszła z tego jakaś fantastyczna horror-farsa.

Szkoda, że bez Tucciego (fenomenalny w I sezonie), za to jest Dennis Quaid :)

ocenił(a) serial na 7
Vince_Gilligan

Miałem już pisać, że słabszy niż pierwszy sezon, ale wstrzymam się, bo szósty odcinek bardzo dobry i trochę smutny.

ocenił(a) serial na 8
kamil607

jestem po siodmym odcinku i jest jedno wielkie wow :)

ocenił(a) serial na 8
LatajacyCzestmir

a mi się nawet bardziej niż pierwszy podoba!

heartuboo

Gdzie mogę obejrzeć 2 sezon? Prosiłbym o pomoc. Z góry dzięki

ocenił(a) serial na 9
kamilurbowski1987

fili.cc

Jest też od razu trzeci.

ocenił(a) serial na 7
LatajacyCzestmir

Podpowiedz mi. Czy to w tym serialu sezon 1 kończy się jakąś akcją z "wirusem" w garażu. kwestią sprzedaży ziemi pod jakiś hotel i roztopami czy pęknięciem lodowca. Cholera nie pamiętam czy to tego serialu szukam ale coś słabo kojarzę.
Serial którego szukam, którego obejrzałem chyba tylko 1 sezon opowiadał (nie wiem czy to wątek poboczny czy główny) o zakażonym mięsie w zamkniętym garażu i powolnym roztapianiu się tego mięsa i uwalnianiu wirusa, bakterii do miejskiej wody czy ścieków co groziło rozprzestrzenianiem się choroby.
Czy to ten serial? A może kojarzysz gdzie ten obejrzeć to sam sprawdzę ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones