PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=168609}

Fraglesy

Fraggle Rock
7,1 2 955
ocen
7,1 10 1 2955
Fraglesy
powrót do forum serialu Fraglesy

acchhh. to było coś, oczywiście dzisiaj tego w tv nie zobaczymy , no wolą puszzcać jakies tepe bajki i filmy dla idiotów

phil_anselmo

nie pamiętam nic z tej bajki, ale pamiętam że mi sie podobała..;) fajnie gdyby puscili jeszcze raz....

ocenił(a) serial na 4
phil_anselmo

a ja pamiętam, że oglądałam, ale nigdy nie robiła na mnie większego wrażenia. Nie przepadam za typem muppet.

ocenił(a) serial na 7
phil_anselmo

Ja także oglądałam tę bajkę jako małe dziecko i wyobraźcie sobie moje zdziwienie i radość, gdy kilka dni temu "przeskakując programy", na TV Puls trafiłam... Fraglesy. Na początku nie byłam pewna czy to to (minęło tyle lat), ale, gdy zaczęła się piosenka byłam już pewna ;)
Na filmwebie także jest informacja, że za 5 i 6 dni pojawią się kolejne odcinki na TV Puls. Ja muszę obejrzeć, to taki fajny powrót do dzieciństwa... ;)

Mala_Lady_Punk

Miałam dokładnie te same odczucia! Oglądałam to kiedyś ale nie pamietałam nic (nawet nazwy) oprócz tych małych luszików! A dziś patrzyłam na filmwebie co leci na moich wybranych kanalach i przypadkiem na to trafilam! Będę dziś oglądać na pulsie, żeby sobie przypomnieć! :D

ocenił(a) serial na 6
dragonjedark

A ja pamiętam, że to była największa zagadka mojego dzieciństwa: lubiłam oglądać, ale nic z tego nie kumałam:P

ocenił(a) serial na 10
simpleline

dziś przypadkowo trafiłam na samą końcówkę tego serialu, ale to wystarczyło by wszystkie wspomnienia związane z tą bajką i dzieciństwem wróciły :) postaram się za tydzień zobaczyć cały odcinek .

ocenił(a) serial na 7
phil_anselmo

jak ja uwielbiałam ten serial! Kochałam go po prostu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones