PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=334539}
8,1 2 863
oceny
8,1 10 1 2863
Friday Night Lights
powrót do forum serialu Friday Night Lights

Ocena serialu.

ocenił(a) serial na 9

Witam. Wspaniały 1 sezon pochłonąłem w 2 dni , było wciągające nawet dużo futbolu oraz
fajne wątki podoczne (Matt i Julie<3, trójkąt Jasona , Lyli i Tima ;D) jak i również zdobycie
mistrzostwa stanowego. W drugim sezonie niestety było coraz mnie futbolu ale też dało się
zdzierżyć prawie wszystko ( z wyjątkiem tego latynosa który pojawił się na jakieś 3 odcinki a
później magicznie zniknął;/ a spoko ziombel był). Jedynym absurdem drugiego sezonu dla
mnie było oskarżenie o pobicie Smasha ( w mieście Dildon gdzie 80% społeczeństwa to
fanatyczni wielbiciele futbolu ich główny biegacz zostaję oskarżony o pobicie przez jakiegos
rasistowskiego siurka i nikt NIC Z TYM NIE ROBI. Nie mogli w jakiś sposób go nakłonić
żeby wycofał zeznań? Największy absurd tego serialu.) Trzeci sezon oglądnąłem chyba tylko
do 4 odcinka , ponieważ był tak słaby zatrzymałem się po 4 odcinku ponieważ nie chcę psuć
wspaniałych 2 pierwszych sezonów marnym 3.4.5. Ocena całości (po 2 sezonach bo więcej
to juz nie to samo) wynosi 9.5/10 a więc dostaje 9.
Wasz biologiczny ojciec
Klonex

ocenił(a) serial na 8
klonex

DOKŁADNIE

ocenił(a) serial na 7
klonex

Radziłbym oglądać dalej, później będzie lepiej, jak dla mnie1. sezon najlepszy, 2. najsłabszy , 3. lepszy od drugiego , ale bez jakichś rewelacji, natomiast dwa ostatnie trzymają równo dość wysoki poziom, w ten sposób nie ma co rezygnować, tym bardziej , że w mojej opinii to co najsłabsze w serialu masz już za sobą...

ocenił(a) serial na 10
b0gaty

to co najsłabsze, ale i to co najlepsze, bo mimo wszystko 1. sezon jest the best - ja bym kontynuował, serial jako całość jest fantastyczny, szczególnie jak na telewizję ogólnokrajową

ocenił(a) serial na 10
klonex

piaty sezon jest świetny! Wg mnie na równi z rewelacyjnym pierwszym :)

klonex

mnie rażą (już tradycyjni)e dorośli aktorzy grający nastolatków :( oglądam s1 i od razy rzuciło mi się to w oczy i sprawdziłem. w 2006 roku 16-17 latkowie mieli ( w większości) po 23-27 lat.. wiem, że to kino i mężczyzna może grać kobietę (i vice versa) itp itd. ale czy Amerykanie nie mają zdolnych nastolatków? Oglądaliście The Episodes? tam jest scena, w której jest gadka o tym ile lat mają aktorzy serialu młodzieżowego :D

ocenił(a) serial na 9
eete

Clear Eyes Full Hearts Can't Lose !!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones