PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=210916}
7,7 913
ocen
7,7 10 1 913
Full Metal Panic The Second Raid
powrót do forum serialu Full Metal Panic! The Second Raid

On wkońcu czuje coś do Tessy czy do Chidori?? Bo w tej serii pod koniec myśl wciąż o Chidori, a później mówi Tessie że znaczy ona dla niego coś więcej, niż tylko przyjaciółka.

ocenił(a) serial na 10
natadebska

generalnie myślę, ze jednak czuje coś do Chidori ;P to dzięki niej wlaściwie wykazal się nieziemską mocą w ostatnim odcinku ;P

ocenił(a) serial na 10
natadebska

powinien być z Tessą :D ta Chidori jest niestabilna emocionalnie a Tessa.. odrazu widać że naniego leci i wcale sie z tym niekryje

ressity

Chidori niestabilna emocjonalnie? Hmm... Jest o wiele stabilniejsza od Sagary i potrafi zachować spokój w chwilach, gdy większość nastolatek podniosło by ręce do góry i biegało w koło w panice dopóki w ścianę by nie trzasnęło. Tradycyjny przykład niestabilności emocjonalnej... :P
Po tym jakie cyrki Sagara odstawiał po tym gdy został rozdzielony z Chidori i myślał, że ona nie żyje pokazuje wyraźnie, że ona jest dla niego najważniejsza. Zachowywał się jak zakochany nastoletni żołnierz niewiedzący co z sobą zrobić.
Jeśli chodzi o Tessę, to myślę, że znaczy dla niego coś więcej niż przyjaciółka, bo jest dla niego raczej jak siostra.

ocenił(a) serial na 7
wilkszary

Chciałem to samo napisać. Według mnie wygląda to tak; Tessa jest zakochana w Sagarze, który traktuje ją jak siostrę. Kaname jest zakochana w Souske, tak samo jak on, tylko, że on nie potrafi tego zbytnio pokazać przy niej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones