PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=484651}
7,8 1 335
ocen
7,8 10 1 1335
Fur TV
powrót do forum serialu Fur TV

ojciec natur czy to to?

ocenił(a) serial na 10

kiedys na mtv widzialam cos takiego wlasnie z kukielkami chyba i nie wiem czy to wlasnie FurTV bylo. Odcinek byl taki ze byl ojciec natur i czul sie kobieta i postanowil zrobic sobiec operacje - wycial wacka i wszczepil macice i sam to sobie zrobil na zywca. (albo na odwrot to bylo - byl matka natura i postanowil zostac ojcem naturem? nie pamietam juz dokladnie) Czy ktos wie moze czy to ten serial czy moze inny i jaki?

ocenił(a) serial na 8
xmagma

To jest inny serial o 3 kumplach. Jeden jest pomarańczowy i stale wali gruchę drugi jest niebieski i gruby chla piwska, ma wyj***ne na wszystko i nienawidzi swojego pomarańczowego kolegi, a trzeci to lowelas.

ocenił(a) serial na 10
TheDonKilluminati

wiem, ale w jednym z odcinkow mogl byc taki motyw cos mi sie kojarzy. i ten pomaranczowy chyba byl tym ojcem naturem, ale nie pamietam czy to jakas ich faza byla czy co i ...czy to wogole ten serial:)

ocenił(a) serial na 8
xmagma

Nie, takiego odcinka nie było.

ocenił(a) serial na 8
xmagma

Znalazłem coś podobnego , trzeba dać szanse serialowi i zobaczyć tak z 10 odcinków , polecam te z sezonu 3 Chodzi mi o Przygody Kreta w polskich realiach ;) Wszystkie odcinki na youtube

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones