PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788578}

Future Man

6,7 1 202
oceny
6,7 10 1 1202
Future Man
powrót do forum serialu Future Man

Jak dla mnie jest mocno zawyżona. Nie jest w stanie przydzielić definitywnej oceny. Po kilku odcinkach stanęło na 5, zobaczymy jak dalej to się potoczy, ale sam sposób przedstawienia historii jest według mnie zboczony i prymitywny. Czy już nic ludzie nie kręcą dla dojrzałych emocjonalnie osób? Obecnie? Future Man to chłam. Taka moja opinia. Być może tak to odbieram bo jestem zacofany i nie potrafię wpasować się w sztuczne społeczeństwo ganiające za konsumpcjonizmem i omamione przez media. Najlepiej samemu spróbować obejrzeć ten serial i nie kierować się oceną innych. Filmweb wielokrotnie mnie tego nauczył. Każdy z nas ma inne poglądy i inaczej postrzega otaczającą nas rzeczywistość. Mnie osobiście żarty z future man nie bawią. Oglądam tylko z powodu wątku o tematyce fantastycznej.

varcolac

Widzę, że jesteś masochistą i na własne życzenie lubisz się dręczyć. Po co? Ja odpuściłem oglądanie z podobnych powodów po drugim odcinku. Jest dużo ciekawszych seriali z wątkiem futurystycznym, jeśli taki lubisz jak napisałeś.

ocenił(a) serial na 4
perun_6

Co było to obejrzałem, ale chętnie usłyszę twoje propozycje :)

varcolac

Zakładam, że to widziałeś
http://www.filmweb.pl/serial/Czarne+lustro-2011-640699

Jeśli tak, to spodoba Ci się również to
http://www.filmweb.pl/serial/Philip+K.+Dick%27s+Electric+Dreams-2017-793839

ocenił(a) serial na 4
perun_6

Oglądałem Miszczu :)
Swoją drogą ciekawy nick :)

varcolac

Stereotypy o graczu/graczach i także tutaj są co drażni bardzo. Polecam serial "Silicon Valey" jako komedia wiele lepsze.

Grzybu111

Kolejne gówno ze stereotypami w charakterze motocyklistów błąd, w tamtych czasach rolę dresów tyle że w skórach pełnili łysi skini, skinhedzi. Zaś metale, punki, wolni jeźdźcy (za takich uważały się grupy motocyklowe, ba nie były to gangi wbrew stereotypom). FILM JEST TONĄ GÓWNA przez właśnie stereotypy.

ocenił(a) serial na 1
varcolac

Zgadzam się z wami w 100%, chłopaki (zakładam, że chłopaki, jeśli nie to sorka :D).
Ja zaczęłam oglądać ten "serial" (ekhem..) jakiś czes temu, stanęłam na drugim odcinku. Większego chłamu jeszcze nigdy w życiu nie widziałam. Żarty, które powinny być (chyba) śmieszne, dla mnie są żenujące i nie na miejscu. Pewnie kiedyś dokończę to coś, skoro już zaczęłam. Nwm jak to przetrwam. To niby tylko 25 min., a ja po 5 przysypiam... Przy zdrowych zmysłach trzyma mnie tylko fakt, że każda minuta przybliża mnie do upragnionego końca tego nieporozunienia, które wiele ludzi zwie serialem.
Zazwyczaj też trochę zawyżam swoje oceny na Filmwebie, ale przy tym gów**e się po prostu nie da. Mam nadzieję, że nie będzie kolejnego sezonu.

ocenił(a) serial na 8
varcolac

Zboczony, jasne ale o to chodziło twórcom... chcecie podróże w czasie na poważnie, jest tego pełno ,, kontinuum " ,, Travelers " ,, flash "
Tutaj mamy coś innego, komedię z masą nawiązań do popkultury i klasyków tematyki podróży w czasie. Obejrzałem całość w jeden dzień i nie żałuję, może nie jest idealny ale nie spotkałem się z niczym podobnym co czyni ten serial wyjątkowym
Większość żartów było dość prymitywne ale nadal bardzo się uśmiałem, zdecydowanie nie dla ludzi wyhodowanych na kabaretach... może mam wypaczone poczucie humoru ale znam masę ludzi z podobnym gustem
Muszę was także zmartwić, będzie drugi sezon tego ,, gówna "

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones