PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698875}

Głos serca

When Calls the Heart
7,6 1 253
oceny
7,6 10 1 1253
Głos serca
powrót do forum serialu Głos serca

Powinim szczerze, że sezon 1 rozkręcał sie powoli, 2 był taki nawet nie wiem jak to ująć, a 3 był świetny. Sceny z humorem, a te kostiumy po prostu cudo! No i uśmiech Jacka pod, którym się rozpływam. Dżentelmen, mężczyzna o którym się marzy, no i świetne relacje zaczynające się od przyjaźni ;)

JadziaSmosarska

Czy wiesz, gdzie można zdobyć napisy do 3 sezonu? Znalazłam tylko do pierwszego odcinka. :(

ocenił(a) serial na 9
ewusekr

Pisałam w innym temacie, że tłumaczka zrezygnowała i nie będzie napisów. Można obejrzeć z angielskimi lub czekać na emisję w TV Trwam.

agatka641

O niee... Wiadomo, dlaczego zrezygnowała? Emisji prędko (jeśli w ogóle) nie doczekamy...:(
Dzięki za info! Pozostaje mi podszkolenie angielskiego. :D

ewusekr

przeciez są wszystkie odcinki z polskim lektorem na youtube :-) właśnie oglądamy :-)

sabulka123

Tylko 2 sezony. A drugi kończy się tak, że nie można czekać na następny odcinek. :P Zresztą... Przekonasz się! ;D

ocenił(a) serial na 9
sabulka123

Również potwierdzam, że tylko 2 sezony są z lektorem, a dziś w USA już będzie emisja 4 sezonu.

agatka641

macie jednak rację :-( jestem początkująca w temacie, dopiero zaczęłam oglądać i byłam pewna, że wszystkie odcinki są na youtube...serial piękny i wyjątkowy wśrod tej calej masy pustych i bezwartościowych...

ocenił(a) serial na 9
sabulka123

Zgadzam się, ja również uwielbiam od pierwszego odcinka. Polecam serial "Lark Rise to Candleford". Jak dla mnie podobny klimat.

agatka641

Dokładnie! Jak zaczęłam to oglądać, to miałam podobne skojarzenie. :)
Tymczasem oczekuję, aż ktoś doda pierwszy odcinek czwartego sezonu. Chyba powinnam znaleźć sobie coś innego doglądania na przeczekanie.

ocenił(a) serial na 9
ewusekr

Pierwszy odcinek czwartego sezonu jest dostępny od wczoraj. Był też odcinek świąteczny w grudniu. Na przeczekanie polecam np. australijski serial "A place to call home".

agatka641

Kurcze! Godzinę straciłam na szukanie tego odcinka. Podeślesz link?
Ten serial pewnie też jest dostępny tylko bez napisów?

ocenił(a) serial na 9
ewusekr

Nie da rady wpisać tutaj linka. Ja znalazałam na RapidMoviez.
Serial "A place to call home" jest z lektorem (1, albo 2 sezony) i z napisami (3 sezony). Obecnie tłumaczka robi do 4 sezonu.

agatka641

Nie no, ja jestem jakaś ograniczona chyba, nie potrafię tego znaleźć... :(

ewusekr

Ok, mam. Szkoda, ze nie da się online obejrzeć, 2 godziny będzie się pobierało. :P

ocenił(a) serial na 9
ewusekr

Tam są szybkie, darmowe serwisy na tym RapidMoviez. Pobiera się chwilę.

agatka641

gdzie znalezc 2 sezon z lektorem ? prosze o jakis namiar pozdrawiam

ocenił(a) serial na 9
ewusekr

Brak czasu, zresztą zrezygnowała ze wszystkich tłumaczeń. Serial niszowy, więc szanse zerowe, że ktoś inny to przetłumaczy. Słownictwo jest proste. Ja się właśnie zabieram za oglądanie z angielskimi napisami.

agatka641

Ja już obejrzałam cały trzeci sezon bez napisów. Ich miny są tak wymowne, że nawet, jak czegoś nie zrozumiałam, to nie zaburzyło to całości odbioru. :D
Tylko teraz czekam na 4 sezon i mam nadzieję, że W KOŃCU nastąpi to, czego tak wyczekuję w tym filmie, bo już cierpliwość tracę. :P

JadziaSmosarska

obejrzalam 1 sezon i sie zakochalam. gdze moge znalezc 2 sezon prosze o jakis namiar dziekuje i pozdrawiam

martenskowalska

2 pierwsze sezony są z lektorem na yt

JadziaSmosarska

witam gdzie mogę oglądać dalsze odcinki głos serca dziękuję i pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 9
renata32117

Dailymotion

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones