PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94457}

Głowa rodziny

Family Guy
8,0 67 560
ocen
8,0 10 1 67560
8,2 15
ocen krytyków
Głowa rodziny
powrót do forum serialu Głowa rodziny
GreenArrow2

Napisy znajdziesz na
http:// n a p i s y 2 4 . p l /search.php?str=family+guy

a same odcinki na c h o m i k u j . p l lub innym portalu.

Sam tak ściągałem i poświęciłem na całą serię 31,5 GB transferu, czyli 34,5 złotego, ale nie żałuje.Mam ją na własność z wtopionymi własnoręcznie napisami.

michu1945

1.Mam bardzo wolny internet z tydzien wym pewnie sciagal 31GB.
2.Nie mam kasy
3.Chodzi mi o oglądanie online ale na każdą strone jaką wejde to trzeba miec premium albo nie działa albo lektor :(.

GreenArrow2

Ja też mam wolny internet. Nikt Ci nie kazał ściągać całości, tylko po sezonie, programem ChomixBox. Śniadanie też wkładasz do ust całe, łącznie z talerzem?

Ja też nie miałem kasy, dlatego zajęło mi to kilka tygodni.

Każdy by chciał za darmo. Za free to tylko w r*j można dostać. Możesz nie lubić lektora, ale dla mnie jest on genialny bo robi różne głosy dla różnych postaci: Quagmire mówi szybko z lekkim przeciąganiem, Cleveland po... wo... li... a Stewie lekko "gejowato", natomiast Chrs ma bardzo skrzeczący głos. Wszystko tak jak w serialu.

michu1945

" Śniadanie też wkładasz do ust całe, łącznie z talerzem?" haha :D

Mi się lektor nie podoba i nie mam zamiaru z nim oglądać może jak mi się będzie nudziło ;), albo jak nauczę się angielskiego co wy było bardzo dobrym pomysłem bo za 2lata chce jechać za granicę.

GreenArrow2

To " Śniadanie też wkładasz do ust całe, łącznie z talerzem?" było tylko porównaniem a nie obrażaniem Ciebie. Żeby to było jasne.

michu1945

Wiem ;D po za tym jak mam duży dystans do siebie ;).

GreenArrow2

Uff. Stron online Ci nie podam, bo z nich nie korzystam, dlatego, że NIENAWIDZĘ jak video mi się zacina (wspomniany już wczoraj "Ja też mam wolny internet.")

Pozdrawiam i wszystkiego dobrego.

michu1945

Też nienawidzę jak video mi się zacina dlatego patrze w 360p wszystko nie wiem czemu ale kiedyś mogłem patrzeć w 480p i nie zacinało tak mocno ;(.

ocenił(a) serial na 8
GreenArrow2

zalukaj . tv

Zuku1916

Już sprawdzałem tą stronkę i ciągle takie coś mi wyskakuje: TRANSFER LIMIT DUE TO VERY HEAVY TRAFFIC ON THIS SERVER. TRY ANOTHER MOVIE.

ocenił(a) serial na 8
GreenArrow2

musisz sobie VIP wykupic, za 3 zl masz dostep tygodniowy i wtedy nie bedzie sie to wyswietlalo

Zuku1916

Dzięki ;).

GreenArrow2

torre nty i program napi projekt, szybko i za darmo

ocenił(a) serial na 10
GreenArrow2

Na video anyfiles pl jest za darmo i z napisami :)

Rivendell_Dream

Bardzo dziękuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones