PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94457}

Głowa rodziny

Family Guy
8,0 67 655
ocen
8,0 10 1 67655
8,1 16
ocen krytyków
Głowa rodziny
powrót do forum serialu Głowa rodziny

O co chodzi z tym nowym odcinkiem? Ogarnia ktoś? S15E12
Straszna nuda, zdziwiłem się że po kilkutygodniowej przerwie dadzą tak nudny i przegadany epizod :(

ocenił(a) serial na 10
Nairrr

Poprawka - chodzi mi o S16E12 ;)

Nairrr

Analiza psychologiczna jednej z najbardziej barwnych postaci w serialu - Stewiego. Jeśli zrezygnuje z brytyjskiego akcentu i swej przemądrzałości mógłby zdobyć przyjaciół, ale bycie taki jak wszyscy go przeraziło. Jest to jedyny raz na wyemitowane 301 odcinków, gdzie poznajemy prawdziwy głos Stewiego i to kim może być: szczęśliwym gejem. Jednakże chłopiec chce się wyróżniać i woli żyć - jak sam ujął - za zasłoną.

ocenił(a) serial na 10
michu1945

Tak, to zrozumiałem z odcinka. Tylko dziwi mnie że on (ten odcinek) był taki poważny, nie pasuje mi to jakoś do FG ...

Nairrr

Mi tam ten powiew świeżego powietrza był potrzebny,

Nairrr

daj spokoj. bawilem sie przednio. szczegolnie jak przeanalizowal Stewie samego psychologa od deski do deski.

jednak tam pada takze wazne stwierdzenie: ludzie inteligentni jak Stewie maja trudniej w zyciu bo musza udawac kogos kim nie sa by istniec w otoczeniu ludzi brzydko mowiac srednich intelektualnie.

ocenił(a) serial na 10
Freddie

Ok, widocznie i takie odcinki muszą być ;) choć powiem szczerze że część rzeczy które były w tej analizie można było dostrzec w poprzednich odcinkach, więc ta analiza to nie była jakaś nowość ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones