Głowa rodziny (1999)
Głowa rodziny: Sezon 7 Głowa rodziny Sezon 7, Odcinek 10
Odcinek Głowa rodziny (1999)

FOX-y Lady

7,9 258
ocen
7,9 10 1 258
Głowa rodziny
powrót do forum s7e10

Odcinek 10 sezon 7

ocenił(a) serial na 9

Dla mnie w tym momencie Family Guy umarł. Nie chodzi o same żarty, bo to są nawet śmieszne, ale o sposób ich przedstawienia. Może to głupio zabrzmi ale w głosie osób które go podkladaja pod bohaterów kreskówki czuje ogromne znudzenie i wypalenie. Odbija sie to diametralnie na ostatecznym poziomie gagów. Powinni dać sobie dlugą przerwe jak wtedy bodajże 2001 roku ktora trwala pare lat. Najpierw Simpsonowie, potem South Park a teraz jeszcze to (o Futuramie nie wspominając). Widać talent i geniusz do zabawiania ludzi to wyczerpywalny surowiec :/

ocenił(a) serial na 10
Mongoose

najsłabszy w serii odcinek. ostatnio brakuje moze nie tyle zaangazowania co swiezosci i tego błysku i dynamiki ktore byly w poprzednich seriach. tam skecze i klipy wylatywaly jak z ckm-u a tutaj to przypomina strzały z haubicy. jest dowcip ale sie ciąąąąągnie i ciągnie, sprawdzcie sobie ile czasu zajmuje piosenka conwaya twetty czy jak go zwał,załamka.

ocenił(a) serial na 9
czarnowidz

Kolejny epizod i kolejna porażka. Było troche zabawniej, ale to wciąż nie to. Doskonałym przykładem jest dowcip w którym Peter zakłada ten wizjer, który nosił ten ślepy gostek ze Star Treka. Widzimi co widzimi jest zabawnie i tu dowcip powinien sie skonczyc, ale nie Peter dokłada jeszcze teskt "Po co on to nosił, kto to mógł wogóle wymyśleć coś takiego" który zupełnie rujnuje ten gag. I takich momentów jest wiecej, przeciągniętych, źle zaintonowanych itp. Peter też zrobił się jakiś mniej głupkowaty. Tylko Stewie ratuje ten serial ;/

Mongoose

Najlepszy motyw w tym odcinku jest gdy Braian ma zwidy i widzi jak wuda do niego przemawia a Jagermeister z akcentem Arniego mówi "Get To The Choppa!" i cały alkohol odlatuje śmigłowcem :) Polewke miałem straszną, moze dla tego że ostatnio widziałem jakiś skecz który własnie wyśmiewał ten motym :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones