PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=687043}
7,4 95
ocen
7,4 10 1 95
Gam gyeog si dae
powrót do forum serialu Gam-gyeog-si-dae

Jestem po 3-cim odcinku i od samego początku nie cierpię Gayi ;x
Wolałabym żeby zakochał się w Ok Ryeon, a Wy?

+ jak narazie już kocham tę dramę <3

Lenkaaa_93

mam nadzieje że wątek Ok Ryeon i Jong Tae sie rozwinie bardziej niż z Gayi, w końcu będą w przeciwnych grupach. trudno cokolwiek się dowiedzieć z różnych stron - raz piszą że będzie OR+JT, innym razem JT+G, jeszcze ma się pojawić jakaś pierwsza miłość OR??????????

magda919

Ja im dłużej oglądam tym bardziej wydaje mi się, że jednak to wątek miłości Jung Tae i Gayi się rozwinie <niestety> ;x
Do tego kiedyś coś tam przeczytałam na oficjalnym fanclubie KHJ i chyba znam zakończenie, a takich zakończeń nie lubię znać... wolę jak zaskakują mnie w trakcie oglądania ;x

Tak wgl. to fajnie, że zdecydowałaś się dołączyć do dyskusji, bo jakoś 16 osób ogląda ten serial, a nikt się nie chce wypowiadać ;x

Lenkaaa_93

jak na razie początki pokazują relacje G +JT, i jak piszesz chyba wszytko pójdzie w tym kierunku - co nie bardzo mnie też cieszy ;(.

miło czasem podzielić się wrażeniami i opiniami ;) zwłaszcza w moim przypadku kiedy są to dramy historyczne ;)

często jest tak że leci naprawdę fajna drama - po której zakończeniu nie mówisz "ile ja zmarnowałam czasu" tylko " szkoda ze już koniec". mam pewne nadzieje co do tej dramy - choć w pewnych aspektach przypomina mi Doll Mask (Gaksital 2012) - ta sama epoka, klimat, problemy........
na razie nie jestem nią zachwycona tak bardzo, by dopiero 4 odcinki za nami, i podobnie jak Ty nie cierpię Gayi, może dlatego nie jestem aż tak bardzo pozytywnie nastawiona do niej, czas pokaże ;)

magda919

Moja to pierwsza drama historyczna ;p I oglądam ją tylko ze względu na KHJ xD No, ale od początku strasznie mi się podoba, więc chyba zacznę też przygodę z innymi dramami historycznymi xD

Lenkaaa_93

Narazie mam tylko jedno zdanie na temat tej dramy: za mało Kim Hyun Joong'a T_T Tak długo czekam na tą dramę, abym mogła pobserwoać go w akcji, a tu po czterech odcinakach pojawił sie jedynie na parę minut. Z tego względu przewinęłam wiekszość, chociaż kilmat dramy przypadł mi do gustu. Jeśli chodzi o panie to żadna nie zrobiła na mnie szczególnego wrażenia, może później sie to zmieni ale póki co nie mam na ich tetmat żadnego zdania. Pozostaje mi tylko z niecierpiwością czekać na kolejne odcinki i Hyun Joong'a ^_^

Sarsas

Mnie denerwowały komentarze, że ten chłopak co gra młodego Jung Tae wygląda zupełnie jak KHJ, bo według mnie wyglądał jak on tylko chwilami, jak było ciemno albo z daleka ;p No, ale muszę przyznać, że ten aktor co go grał jest świetny. xD
No, ale też się niecierpliwiłam kiedy bd wreszcie KHJ, pod koniec 4-tego odc się popłakałam, a tam nagle na koniec taka niespodzianka - KHJ - i zaraz zaciesz ;D ;p

Poważnie żadna nie przypadła Ci bardziej do gustu? ;O

Lenkaaa_93

Duzo osób pisze i ja tez ze Ci aktorzy sa podobni. Ja sama na początku sie pomyliłam, bo jak go zobaczyłam, to nie kaplam sie ze to inny aktor. Moze nie w kropka w kropkę, ale podobieństwo jest duże, zwłaszcza w tej dramie.
Tez sie oczekalam na te dramę ze względu na KHJ i w końcu sie pojawił!
Co do dziewczyn. Żadnej nie polubiłam (pisze o młodszych wersjach), a ta Ok-ryeon niemiłosiernie mnie drażniła, ze ledwo wytrzymywałam w jej scenach :/ Jeśli chodzi o dorosłych to myślę, ze z Gaya będą fajnie wyglądać, ale to sie okaże :)

agab1987

W sumie to racja, w końcu za nami dopiero 4-ry odc. xD

Lenkaaa_93

własnie przeczytalam ze az 3 facetów bd sie kochac w Gai! Mysle, ze to juz przesada! Co prawda aktoka piekna jes, no ale zeby az 3!?

agab1987

1. Jung Tae.
2. Ten samuraj, który obiecał jej, że będzie ją chronił?
3. ??? <ciekawe xD>

Lenkaaa_93

1.Tak
2.Tak
3.I ten koleś (gra go Yoon Hyun-Min), który powiedział Gai podczas jej kąpieli słaby punkt tego gościa co ma drugie oko błękitne. Kojarzysz?

agab1987

Aaa... Ten... ;D Fajnie by było jakby była z tym 2-gim ;p

Lenkaaa_93

a noo tez prawda! podoba m sie te jego takie cielęce spojrzenie :D

agab1987

Ha ha, lepiej bym tego nie określiła ;D

Lenkaaa_93

:D czytalam jeszcze, ze postać, która gra Kim Jae Wook, będzie rywalizować z Jung Tae o uczucia dziewczyny. Moja pierwsza myśl to Gaya, ale se myślę, ze juz takiego przegięcia nie zrobią, by 4 samców latało za jedna! Wiec pewnie chodzi o Ok-ryeon, a ta, wiadomo kocha Tae i pewnie dlatego tak napisali, ze będzie rywalizacja (a te postacie sa przyjaciółmi)

agab1987

Oby! Oby Jung Tae rywalizował o Ok Ryeon, bo jak nie przejrzy na oczy i dalej będzie wzdychał do Gayi to się wkurzę ;x ;p

Lenkaaa_93

Oj na pewno skonczy z Gaia takze sie nastawiaj :D

agab1987

Nie byłabym tego taka pewna, tym bardziej, że na 99,99% wiem jak się skończy ;p

Lenkaaa_93

to jest niemożliwe, by znać zakończenie jak ledwo się drama zaczęła, albo w ogóle....

agab1987

Tzn. Na oficjalnym fanclubie KHJ był komunikat dla fanów, którzy przychodzą na plan i tam było to napisane, tylko nie jestem pewna czy to bd pod koniec, czy na samym końcu, ale wydaje mi się, że na samym końcu...

Lenkaaa_93

pozyjemy, zobaczmy, bo az mi sie wierzyc nie chce, by udostepnili zakonczenie;/

agab1987

Aż poszukałam tego jeszcze raz ;p Chcesz to przeczytaj, nie to nie xD Ale to mówi samo za siebie ;p Cyt.

Attention to Fans of Kim Hyun-Joong

Hello, This is Keyeast, the agency of Kim Hyun-Joong.

First of all, We appreciate your steadfast affection to Kim Hyun-Joong.
We would like to say a request regarding your visit on the shooting location.

Despite of cold weather, lots of fans of Kim Hyun-Joong have visited shooting locations and

cheered Kim Hyun-Joong since the drama was shot.
We deeply understand all of that is expression of your affection to Kim Hyun-Joong.
However We heard some of fans asked staffs for hand warmer and packed lunch at the shooting

location and even entered the studio and place only for staffs.

We respectfully ask you to refrain from behaviors like this and please observe the proprieties for

Kim Hyun-Joong to concentrate on shooting the drama.

If this kind of situations occurred, it is unavoidable to ban fans who cause the situation visiting

the shooting locations.
We are looking forward to your mature sense of fandom.

Thank you for your cooperation.

agab1987

No właśnie. Ja umrę jak to bd ;C

Lenkaaa_93

ja to samo! jakoś nie pomyślałam o tym, ale teraz myśląc, co ten bohater wyprawia w dramie to już nawet nie bd zaskoczona!

agab1987

Jakby zginął to byłoby naprawdę nietypowe zakończenie, no ale może go odratują? Choć wydaje mi się, że nie ;C

Lenkaaa_93

Juz nie raz główny zginal, ale możne go ktos postrzeli, a nie zastrzeli? Zresztą gdybym ja była za te dramę odpowiedzialna to zrobiłabym psikusa widzom, kręcąc inne zakonczenie niż te o którym wszyscy wiedza...jaki jest sens w tym jeśli każdy wie jak to sie skończy?

agab1987

Moja by była taka pierwsza ;p Fani i tak będą oglądać także pewnie im to bez różnicy ;p

Lenkaaa_93

wiadomo, ale wiesz....niespodzianki są fajne :)

ogladnij se Cruel City! Mega :D

agab1987

Też lubię niespodzianki xD ;p

Kiedyś looknę, widzę, że ma wysoką ocenę xD
Jak narazie oglądam 4 dramy, z których jednej nie chce mi się kończyć, więc narazie nie chcę zaczynać nowych ;p

Lenkaaa_93

hehe:D

ma wysoka i zasłużoną ocenę :)

Lenkaaa_93

wiesz co? jak szlam spać wczoraj to o tym pomyślałam, ze prrzeciez oni nie nakręcili wszystkich odcinków! Nawet nie wiem czy jest 10 nakręcony! Oni zawsze kręcą na bieżąco! wiec nie wiem jakim cudem jest juz 24 odcinek nakręcony. Możliwe ze to nie zakończenie, a jakiś odcinek środkowy...

agab1987

Wiem, że zawsze kręcą na bieżąco, ale tę dramę kręcili od sierpnia, a ile mogą kręcić? No i KHJ ponoć ma iść za miesiąc do wojska, więc myślę, że już mają skończoną + zastanawiałam się czy faktycznie nie napisaliby zakończenia w takiej wiadomości? I doszłam do wniosku, że możliwe, że napisali, ponieważ ta wiadomość była kierowana do fanów, będących na planie filmowym, a skoro już byli na planie filmowym tzn. że i tak wiedzą co widzieli... No, ale to tylko moje zdanie i może być błędne ;p

Lenkaaa_93

+ wiesz, ja już sama nic nie wiem ;x Zostawmy ten temat, bo tylko się denerwuję ;p Wolę myśleć, że będzie żył ;D Choć chciałabym zobaczyć jakby zagrał coś takiego ;p

Lenkaaa_93

do wojska?! matko to będę musiała czekać prawie 3 lata na coś nowego z jego udziałem!! :(:(

agab1987

No niestety ;C
Ale to nie jest pewne na 100%, ponieważ miał iść już jakieś 2 m-ce temu, ale skoro nagrywał dramę to nie poszedł, więc nie wiadomo czy jeszcze się to nie odwlecze.
Z drugiej str. ponoć umówił się z Jaejoongiem, że pójdą razem, a Jaejoong już na koncercie pożegnał się z fanami, bo wkrótce idzie do wojska.
+ w jednej gazecie koreańskiej były wypisane gwiazdy które wkrótce pójdą i był wśród nich KHJ, KJ, Lee Min Ho itd.
Ja tam wolę, by poszedł teraz, co zdąży wrócić do comebacku SS501 xD

Lenkaaa_93

a to ida na dwa lata? ja myślałam, ze odszedł z tego zespołu

agab1987

Zespół tylko zawiesił działalność, a pod koniec 2013 r. ogłosili, że wrócą w 2016r., po tym jak wszyscy odbędą służbę wojskową, a obietnicą tego było ich wspólne wystąpienie na koncercie Heo Young Saenga. xD
Ja już się doczekać nie mogę ;]
Chcę czegoś takiego jak 'Love ya' <3 ;]

Lenkaaa_93

Nie to,że nie lubię żadnej, po prost były mi narazie obojętne, ale jeśli mam być szczera to też wolałabym tą drugą zamiast Gayi (swoją drogą fajne imię :) ). Tak naprawdę to w ogóle nie mogłam sie skupić bo myslałam tylko o KHJ :c A jeśli chodzi o tego aktora, który gra młodego Jung Tae to reczywiście jest podobny do KHJ, ale tym bardziej gdy zauważałam ich podobieństwo to moje serce tęskniło za głównym aktorem i jeśli mam być szczera to ten młody denerwował mnie, szczególnie ta jego mimika twarzy. Momentami nie mołam się pozbyć skojarzenia, że przypoina Shreka po wypiciu eliksiru na człowieczeństwo :/ I też uważam, że trzech zakochanych w Gayi to przesada :P Ciekawe co ciekawego pryniesie odcinek 5 :D

Sarsas

Według mnie młody był świetny, tylko wkurzał mnie jak olał Ok Ryeon, a poleciał za Gayą ;/
Najlepsze jest w tej dramie to, że każdy odcinek kończy się tak, że najchętniej od razu obejrzałoby się następny xD
Normalnie nie doczekam się do czwartku ;C

Lenkaaa_93

Mam tak samo, znowu moje zycie będzie się toczyło od czwartku do czwartku. Dobrze chociaż, że wychodzą po dwa odcinki :)

Sarsas

Dokładnie, jakby był jeden jeszcze bardziej bym odlatywała psychicznie ;p

Lenkaaa_93

ale się dyskusja rozwinęła ;) co do G to jedno jest pewne że jak przyjdzie co do czego - chodzi mi o zabicie JT to nie da rady, tak mi się zdaje. ale co ja się dowiaduje że aż 3 będzie się uganiać za G, no trochę przesadzili.........bo się zrobi z tego moda na sukces - chodzi o wątek miłosny.....

magda919

Wolałabym, żeby nie da rady, bo chyba padnę na atak serca ;x ;p
Chociaż... Ciekawa jestem jak KHJ, by to zagrał ;]
Właśnie tak sb myślałam, że może go postrzelą i przeżyje, ale wydaje mi się, że chyba jednak nie... Chociaż, przekonamy się, kiedyś tam xD
Co do Gayi to faktycznie, ale pewnie ten samuraj będzie przed nią ukrywał swoje uczucia <tak mi się wydaje>, taki jakiś nieśmiały jest ;p No i pewnie rywalizacja bd się toczyć między JT i tym 3-cim... No, ale to tylko moje przypuszczenia xD

ocenił(a) serial na 7
Lenkaaa_93

Jestem po 6 odc. Strasznie mi żal Ok-ryeon Yoon :( Jong Tae bardziej się do niej odnosi jak do siostry niz do dziewczyny. Ona naprawdę go kocha bo jak tu wytrzymać z takim facetem? Masakra Oo zwłaszcza, że on nadal myśli o Gayi..

Swoją drogą "dorosła" Gaya uroda mnie nie powala :D Za to Ok Ryeon jest śliczna :D ale nie mogę uwierzyć, że to ta sama dziewczyna która grała w BOF (naprawdę to ona???) Jej nowy zalotnik za to jest uroczy choć jego tożsamość do niewinnych nie należy XD Ale przynajmniej wykazuje prawdziwe zainteresowanie Ok Ryeon ^^ i sceny na zamarzniętym jeziorze były urocze :D

Gaya szczerze mówiąc jakoś mnie nie pasjonuje :( Samuraj juz bardziej ^^ Trudno mi ogarnąc te wszytkie polityczne niuansy tej dramy, ale może w końcu to wszytko jakoś się sensownie splecie :)

adrastea_87

Mam podobne przemyślenia do Ciebie ^_^ Zawiodłam się bardzo na 6 odcinku i w ogóle na tej dramie, sporo momentów przewijam, szczególnie te polityczne i niektóre walki. Jakoś nie podeszła mi ta drama. A 6 odcinek ledwo co dałam wytrzymać, tak mnie strasznie wkurzało to że biedna
Ok Ryeon musi to wszystko znosić, ten jej nowy zalotnik jest super. Tak w ogóle to ta scena na jeziorze dla mnie była przyjemnym odsapnięciem i była najfajniejsza w tym odcinku. A jeśli chodzi o wątek Gaya & Jong Tae to moim zdaniem jest zbyt patetyczny i męczący, tylko mnie denerwuje już wolałabym żeby wcale nie miał dziewczyny albo chociaż przestał ranić Ok Ryeon :/ Jeżeli następne dwa odcinki będą równie słabe to chyba porzucę tą dramę, chociaż zaczęłam ją ze względu na KHJ :P

Sarsas

Zgadzam się co do nowego zalotnika Ok Ryeon, jest genialny ;D
Za to KHJ, choć go kocham, denerwował mnie jak nie wiem, gdy wystawiał OR i wspominał głupią Gayę ;/

Sarsas

widzę że dyskusje ucichły......Sarsas mam podobne myśli jak Ty. zbierałam się przeszło 2 tygodnie by dalej męczyć tą dramę - ale im dalej tym gorzej. JT cały czas jest jakby na innej planecie-mysli tylko o G, OR jest naiwna i co z tego ze sie z nią umawia jak zawsze w ostatnim momencie musi ratować świat - przecież wielu "super"bohaterów miało dziewczyny ale aż tak ich nie olewali(naprawdę dziewczyno daj sobie spokój i bierz się za Kim Soo Ok ;) uroda aktorów swoją drogą ale scenariusz i dobra gra aktorska tęż dużo dają. z tego wszystkiego to zaczęłam znowu ogladąć Bridal Mask - jest znacznie lepsze niż Gam-gyeog-si-dae eh

magda919

Dokładnie, ja nie mogę się zmusić żeby obejrzeć 9 i 10 odc. :/ Wzięłam się za oglądanie 'My Love From the Star ' która całkowicie mnie pochłonęła i wynagrodziła odrobinę rozczarowanie Gam-gyeog-si-dae, jest o niebo lepsza, a raczej powinnam napisać, że bardziej w moim guście. Nie będę się zmuszać jeśli najdzie mnie ochota to może wrócę, ale na razie odpuszczam. Jak dla mnie w Gam-gyeog-si-dae jest zbyt dużo patosu i powagi, dodatkowo wszystko wydaje się takie sztuczne, a te sceny walk.... szkoda gadać. To po prostu nie dla mnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones