PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559841}

Gdzie jest Elisa?

¿Dónde Está Elisa?
7,8 276
ocen
7,8 10 1 276
Gdzie jest Elisa
powrót do forum serialu Gdzie jest Elisa?

to weźcie napiszcie kto i dlaczego porwał Elise?
troche sie wkręciłam w to no i wiem kto był porywaczem ale ktoś inny
ją postrzelił i wogóle dlaczego ją porwano?

Jane_Mary20

Nikt nie porwał bo sama uciekła i to zaplanowała, później tylko się trochę skomplikowało i Bruno nie chciał jej wypuścić. Strzelała Cecylia.

ocenił(a) serial na 8
kassandra28

Elisa miała romans w Brunem, który ja pocieszał po tym jak dowiedziała się o zdradzie ojca. Uciekła ponieważ dokładnie nie wiem, ale chyba bo miała poczucie winy i słyszałam, że była w ciąży- ale tego nie jestem pewna. Szantażowała Bruna, że jak jej nie pomoże i zostawi to wszystko opowie. Gdyby nie to, że jej ojciec był podejrzany o jej uprowadzenie ukrywała by się dalej. Chciała wrócić, ale wtedy Bruno miał wątpliwości, że będzie wiele pytań itd. Wiem, że będzie proces Bruna, popełni on samobójstwo, ale czy jego żona Cecylia zostanie ukarana za zamordowanie Elisy nie wiem.

wikiw99

dzieki :) z tego co widze to niezła telenowela jest. Zwłaszcza intro i ta muzyka ;D. Dawno nie widziałam
takiego dobrego intra.
No ja właśnie widze że Elisa umarła a nei spodziewałam się że to Cecylia do niej strzelała. Swoją drogą niezła z
niej byłą artstka, bo o ile się nie mylę to Bruno był jej wujem? A ona bratanicą czyli Bruno i jej ojciec to bracia? Czyli było tu małe
kaziroctwo? jak możecie to objaśnijcie ;)

ocenił(a) serial na 10
Jane_Mary20

Bruno nie jest bratem Mariano. To Cecilia, żona Bruna jest jego siostrą. To Cecilia strzelała do Elisy, a potem zabiła Isabel (ona jako pierwsza wiedziała, że to Ceci, bo spotkała ją na moście jak chciała się pozbyć broni - Isabel była wtedy dziewczyną Nicolasa). Ceci zabiła także Bruna i upozorowała to na samobójstwo. Na końcu będzie uciekała przed Cristobalem po lesie, będzie też groziła bronią Flor - własnej córce. No, ale Cris ją złapie, a ona trafi potem do psychiatryka. Odwiedzi ją tam Mariano, będzie do niej mówił, a ona będzie płakać. Telka zakończy się wspólnym rodzinnym zdjęciem. Pamiętam, że Viviana zostanie tylko z Santiagiem i nienarodzonym jeszcze dzieckiem, bo Jose Angel będzie z Ricardem. Mariano i Dana będą razem próbować ratować małżeństwo dla dobra dziewczynek. Gisela wyjedzie, a Cris poświęci się pracy i nie będzie z żadną z dwóch kobiet, z którymi się spotykał.

użytkownik usunięty
Jane_Mary20

jeejku!
Jeszcze się serial nie skończył, a wy już wszystko wygadacie!
Gdybym mogła, zamknęłabym ten temat!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones