PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=567331}

Generator Rex

6,5 725
ocen
6,5 10 1 725
Generator Rex
powrót do forum serialu Generator Rex

Powiadam wam!

użytkownik usunięty

Bajki typu Ben10 czy Generator Rex to najgorsze bajki świata

A ja ci powiadam, że je*ie mnie twoje zdanie.

użytkownik usunięty

Drogi Osobniku!
Pragnę Ci powiedzieć, że Generator Rex jest bajką pełną, ograniczonego tylko ramami kreskówki, realizmu. Nie chcę nikogo urazić, muszę jednak zaznaczyć, iż trzeba pewnego rodzaju wrażliwości i inteligencji, aby docenić, żywą akcję i rozwinięte pełne osobowości bohaterów.
Postacie, a w szczególności główny bohater, mają bardzo rozbudowane historie i charaktery. Akcja jest spójna i dość skomplikowana zarazem, z odrobiną tajemniczości i wieloma wątkami.
Prócz tego, ku, być może, zdziwieniu niektórych zainteresowanych, większość odcinków zawiera dyskretnie przekazany, acz konkretny morał.
Jako kreskówka Generator Rex wznosi się na wyżyny realizmu, treści i akcji, sądzę jednak, iż przerasta on w tych względach również wiele pełnometrażowych filmów, owych opiewanych chwałą i sławą hollywoodzkich gniotów, znanych tylko z ładnych twarzy materialistycznych aktorów i nazwiska reżysera jednego hitu.
Tak na marginesie kolego Kanakaredesie, mógłbyś wyrażać swoje opinie nieco bardziej elokwentnie, ponad to, nie zgodzę się z tobą, nad niedelikatnie ujętym komentarzem kolegi, o dźwięcznym nicku owiesek_film, widnieje napis "dyskusje", co oznacza wymianę opinii. Zatem, w pewien sposób, odnieśliśmy sukces.
Zapomniałabym wspomnieć, że co do Ben10, jako że widziałam kilka odcinków, nie jest to może rewelacja godna Oscara, jednak ma ona swój klimat i jest przyjemną bajką z szybką akcją.

użytkownik usunięty

jaja se robisz

użytkownik usunięty

Ależ nie mój drogi. W którym momencie Twoim zdaniem "robię se jaja"? I czemu tak sądzisz?

Koleżanko.

użytkownik usunięty
Kanakaredes

Och... W takim razie przeprszam Cię strasznie!

ocenił(a) serial na 10

Bardzo dobrze powiedziane :) Lepiej bym tego nie ujęła ;)

użytkownik usunięty
patrycja69914010

Miło, że ktoś się ze mną zgadza :) Wszyscy myślą, że współczesne kreskówki są głupie i bez sensu, ale jeśli lapiej się przyjrzeć tej czy tamtej widać, że są jeszcze wartościowe kreskówki. Po prostu są inne. "Dorośli" uznają je za gorsze tylko dlatego, że oni wychowali się na innych, a nastolatki się nie przyznają, jeśli je oglądają, bo to niby dziecinne. A tak na marginesie nie wyobrażam sobie życia bez kreskówek ;)

ocenił(a) serial na 10

Hehe mam dokładnie takie samo zdanie. Wbiłem tu żeby zobaczyć jak wyzywają tę kreskówkę ale ku mojemu zaskoczeniu znalazłem kogoś kto zdołał opisać co na ten temat uważam :) Dzięki wielkie. Dorośli naprawdę nie pokładają nadziei w nowe bajki/ kreskowki a szkoda...

użytkownik usunięty
Luke04

To chyba zbyteczne, ale muszę się do Ciebie uśmiechnąć, tak więc :)

prawda prawda ;d ale i tak wolę anime chociaż nie mówię że kreskówki są głupie bo w życiu się naoglądałem ich po szyję ;p

Heller1304

Anime to twoje całe życie, potwierdza się, że życia nie masz.

Mowiacy_do_reki

Powiedział co wiedział...

Heller1304

Dobrze, że ty nic nie wiesz, haha, to ułatwia ci życie i odejmuje problemów. Dobrze, że ma się kto tobą opiekować.

użytkownik usunięty

Zgadzam się z tobą na 1000000000000000000000%

Wie ktoś może czy będzie 4 sezon czy 3 był ostatnim ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones