PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=420557}

Geneza

Génesis, en la mente del asesino
7,8 785
ocen
7,8 10 1 785
Geneza
powrót do forum serialu Geneza

Czy ktoś wie, jaka piosenka leci w intro?

deville

ooo, i ja też bym była chętna znać, cóż to leci, a zwłaszcza muzyczka z pierwszego sezonu :)

san_5

Ile odcinków ma 2 sezon Genezy i czy jest może jeszcze 3 seria?

ocenił(a) serial na 10
reneskarb

Druga seria ma 13 odcinków, a co do trzeciej serii to jeszcze nic nie wiadomo. Z tego co się oriętuję to była pisana przez fanów petycja co do powstania 3 sezonu ale niestety do dzisiaj nic jeszcze nie wiadomo. Mamy nadzieję, że jednak będzie tych odcinków więcej.

ocenił(a) serial na 6
st_izka

Też jestem za tym żeby powstała 3 seria ale chyba już się nie doczekam. Czy ktoś ma jakies inf na ten temat? W necie bardzo skromnie jesli idzie o Geneze a jeśli już coś jest to tylko po hiszpańsku ...

ocenił(a) serial na 8
Alabaster_Wu

Poczytałam trochę i znalazłam informację, że serial miał niezbyt dobrą oglądalność, ale nie zmienia to faktu, że w Hiszpanii był emitowany w najlepszym czasie antenowym i Cuatro sprzedała prawa do emisji pięciu państwom. Ale nikt nigdzie nie pisze o planach powstania 3. serii, a zdjęcia do serialu zakończyły się trzy lata temu. Obawiam się więc, że stacja nie zdecyduje się na kontynuowanie serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones