Genialna przyjaciółka
powrót do forum 2 sezonu

Witam, czy ktoś się orientuje kiedy będzie dostępny 3 sezon?

ocenił(a) serial na 10
monika_2015_filmweb

również chciałabym wiedzieć, na necie nie mogłam znaleźć żadnego info na ten temat

ocenił(a) serial na 8
Sylvia_Cage

a czy 3 sezon jest w ogóle możliwy?

ocenił(a) serial na 7
lentasa

A nawet 4, bo tyle jest tomów książek Eleny Ferrante :)

ocenił(a) serial na 10
Eufrozyna

czytałaś może wszystkie tomy? przyjemnie się czyta? :-)

ocenił(a) serial na 7
Sylvia_Cage

Czytałam wszystkie i gorąco polecam! Świetnie napisane, a historia mocno wciąga :)

ocenił(a) serial na 8
Eufrozyna

czyli 1 sezon odpowiada jednej książce? nie czytałem książki dlatego się zapytałem o ten 3 sezon, film mi się bardzo podoba i dlatego pytałem się o ten trzeci sezon, dziękuję za odpowiedź

ocenił(a) serial na 8
lentasa

Obejrzałem dwa sezony i zacząłem czytać trzeci tom :) zaczyna się opisując zdarzenia z końcówki drugiego sezonu serialu... Polecam czyta się bardzo lekko!

ocenił(a) serial na 9
Eufrozyna

Cześć :) Mam pytanko w związku z tym że czytałaś wszystkie tomy. (Ja zaczynam od dzisiaj serial).
Chciałabym kupić książki mamie na Dzień Matki. Czy w powieściach tych jest bardzo dużo brutalności, krwi ? Czytałam bardzo różnorodne recenzje. Były wielkie zachwyty ale również krytyka powieści.

ocenił(a) serial na 7
Mimi_15

Wg mnie to świetny prezent dla mamy :) Ja sama przeczytałam tę serię dzięki mojej mamie, która zrobiła to pierwsza, a z kolei jej poleciła koleżanka :)

Eufrozyna

Nie ma w ogóle krwi. Nic nie kojarzę takiego a przeczytałam wszystkie części. Fakt tylko, że specyficzna to literatura, w jednej części jest sporo polityki.

anetagagatcv

Mam pierwszą i ostatnią do sprzedania. ;)

monika_2015_filmweb

7 lutego na hbo premiera 3 sezonu :)

9k9

wow, fajnie, dzięki za info

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones