PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10007021}

Grid

Geu-ri-deu
6,7 32
oceny
6,7 10 1 32

Geu ri deu
powrót do forum serialu Geu-ri-deu

Na początku ciężko było mi się przekonać. Całe to napięcie wydawało mi się sztuczne. Nie pomagały też dosyć sztywne postacie. No i było parę głupot które mnie zniechęcały, jak np. scena gdy policja wchodzi do budynku w którym miał być zabójca nie mając broni w rękach (wiem że można to tłumaczyć konwencja tego świata), bezcelowy pościg pustymi ulicami, albo jak poszukiwana dziewczyna wcina sobie ciasta w cukierni. Trochę to wyrywa z konwencji, no ale to są mało znaczące sceny.
Nie pomaga też sama wersja polska bo większość tekstów tego co widzą bohaterowie nie jest tłumaczona z ichniejszych krzaczków na nasze.

Konkretna akcja zaczyna się w 3 odcinku i akcji w metrze. Im dalej tym ciekawiej, choć też pojawiają się okazjonalnie mało wiarygodne akcje typu "wszczepianie" sobie tej czarnej kostki do ręki.
Może narzekam trochę na siłę bo jednak dobiłem do 7 odcinka i jestem ciekawy na czym to się wszystko skończy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones