PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10007021}

Grid

Geu-ri-deu
6,7 32
oceny
6,7 10 1 32

Geu ri deu
powrót do forum serialu Geu-ri-deu

Odblokujcie ocenianie.
Serial jest dostępny na Disney+.

Ania_Anusia

Jak wpisujesz? Serial dostępny w sieci a na Disney jakoś nie umiem go znaleźć .

WARIACIK

mam dokladnie ten sam problem. Ani po grid ani po siec nie da sie go znalezc

flashi1978

google > Grid disney+ > pierwszy wynik
nie mam disney'a więc po wejściu na stronę przekierowywuje mnie do logowania ze strony z serialem
https://www.disneyplus.com/series/grid/2S79drZJwOCX

tionia

Cóż. Treści nie są dostępne w tym rejonie. Fajnie bo w innym rejonie treści są z lektorem :) ładnie nas traktują nadal :/

flashi1978

"pokątnie" są z zarówno z napisami jak i polskim lektorem (normalnym, nie IVONĄ), więc aż dziwne, że na D+ nie ma. Nie wiem czy pomoże, ale wtyczka VPN do np. Hola VPN - The Website Unblocker ma też opcję aby odblokować disney+ na liście, żeby "myślało" że wchodzisz np. z niemiec

tionia

To nie jest problem bo zanim wszedł D+ do pl to używałem wersji z USA przez vpn. Ale trochę to wkurzające :( zastanawiam się czy np w Niemczech jest lektor czy tylko wersja bez pl.

flashi1978

gdzieś z któregoś kraju musi być dostępna, bo skąd by była "pokątnie" z profesjonalnym polskim lektorem. Ale masz rację, samo szukanie tego już jest wkurzające, bo skoro robią polską wersję to czemu w rodzimym dla języka kraju tego nie udostępniają :/

tionia

dobra teraz chyba zczaiłam, że chyba właśnie o to Ci chodziło XD

tionia

i jak pisałam powyższe to odpowiedziałeś XD

WARIACIK

może po Geu-ri-deu? w każdym razie jest też na innej stronie z darmowymi filmami od 3 dni pod nazwą Grid / Geu-ri-deu
wystarczy wygooglować hasło Grid / Geu-ri-deu online i przejrzeć wyniki

tionia

To ze w sieci serial sie pojawił to prawda. Ale nie po to płace za D+ żeby oglądać pokątnie ;) u mas w pl premiera przewidziana chyba na grudzień :/

flashi1978

Chyba muszę was przeprosić… Mieszkam w Niemczech i sądziłam, ze wszędzie są premiery w jednakowym czasie…. U nas ma nazwę Grid

flashi1978

Na stronie filetracker jest do pobrania ( strona z torrentami ).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones