PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750065}

She Was Beautiful

Geun-yeon-eun ye-ppeoss-da
7,5 882
oceny
7,5 10 1 882
Geun yeon eun ye ppeoss da
powrót do forum serialu Geun-yeon-eun ye-ppeoss-da

Świetna drama :)

ocenił(a) serial na 9

romantyzm, komedia i dramat wymieszane w idealnej, wg mnie, dawce :) główna bohaterka nie była tak irytująco bezradną kobietką, jak mogło się wydawać na początku. Jej ewolucja jest całkiem przyjemnie pokazana i na wesoło.
No ale najbardziej podobała się mi rola Si-Wona. Uważam, że zagrał świetnie i całkowicie zamazał wizerunek płaskiego playboya i sztywnego aktora. Z absolutnego świrusowania do pełnej powagi i z powrotem, przy pełnej gamie emocji na twarzy :) No i nie przeczę... ma bossski uśiech ;)
Ogólnie oglądało się mi świetnie. Ep za epkiem i nie mogłam się odessać od monitora. W efekcie weekend mi poleciał ^^

ocenił(a) serial na 9
Lilith_Flame

Ja również zdecydowanie polecam tę produkcję, dramy oglądam, żeby się pośmiać, i jest to jedna z nielicznych komedii romantycznych, w których elementy melodramatu są tak znikome, że aż niezauważalne za to scen komediowych w każdym odcinku mnóstwo. Trzeba też przyznać, że do końca trzymała w napięciu, szczerze mówiąc to aż do ostatniej chwili nie byłam pewna który z bohaterów okaże się którą z tych dwóch tajemniczych postaci, twórcy dramy tak ładnie pokierowali wątki, że naprawdę ciężko było być 100% pewnym, w pewnym momencie każdy z bohaterów pasował mi do tych tajemniczych postaci :)
Dwie absolutnie fantastyczne postaci - redaktor naczelna, która była tak przerysowana, że aż zabawna, w każdym odcinku czekałam tylko na to jaki nowy język lub krótki zwrot zaprezentuje - wybitnie zabawna postać. Drugim absolutnie prześmiesznym bohaterem jest redaktor Kim, sceny, w których flirtował z głównym bohaterem, naśmiewając się z niego są perełkami :D
Muszę też przyznać, że przy pewnej scenie pocałunku napięcie przeszło też na mnie i byłam równie zestresowana jak główna bohaterka, a przecież wiem, że to tylko drama, jednak bardzo łatwo utożsamić się z postaciami na ekranie.
Oh, i na koniec wielka zaleta - nie ma ŻADNEJ wrednej s*ki, która próbuje kogoś odbić ani strasznej matki, która nie chce pozwolić, aby jej syn bratał się z plebsem, także nie ma najbardziej irytujących elementów dramalandu.
Dodatkowo trzeba przyznać, że w sumie w tej dramie naprawdę brakuje tych irytujących zwyczajów, które zawsze muszą być (co prawda główna bohaterka wrzeszczy czasem niemiłosiernie) tj. nadwyraz rozsądnie poprowadzona fabuła - nie ma żadnego "okłamię cię dla twojego dobra", ani uciekania zanim druga strona będzie miała szansę na wyjaśnienia i później płaczu przez 3 odcinki aż wszystko się wyjaśni, tutaj bardzo dojrzale po odkryciu pewnej tajemnicy główni bohaterowie na tyle się znają i sobie ufają, że dają czas na wyjaśnienia nie zakładając najgorszego rozwiązania.
Naprawdę dojrzała i zabawna drama, myślę, że powinna się spodobać każdemu :)

ocenił(a) serial na 9
aniula1912

Podpisuję się pod tym, bo nie jestem w stanie dodać nic więcej! Moje odczucia były niemal identyczne. Mało melodramatu (aż mnie zdziwiło) i dużo humoru na plus. Choć nie oglądałam jeszcze wielu dram (to moja pierwsza koreańska), muszę przyznać, że dobrze trafiłam, bo ta była bardzo przyjemna :)

Blu_jewel

Gdzie można obejrzeć drame?

ocenił(a) serial na 9
anonimka254

Jeśli z polskimi napisami, to np. na drama-online (trzeba się zarejestrować).

Blu_jewel

Dziękuję!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones