PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=494916}

Glee

7,3 46 152
oceny
7,3 10 1 46152
6,8 6
ocen krytyków
Glee
powrót do forum serialu Glee

Obok wspaniałych kreacji Sue, Santany, Blaina itd idiotyczni statyści zmieniajacy sie co 3 odcinki.
Obok żywo napisanych zwiazków jak Finczel czy Klaine, dziwaczne kocham Cię na 3 odcinki, w telenowelowym stylu każdy z każdym i od nowa.
Wreszcie obok wybitnych wykonan jak Dont rain on my parade czy Cought sirup, nerwowe skoki i wygłupy.
Serial uwielbiam, ale produkcja chyba zapomniaął co chce robić i czasem połowa odcinka to wypełniacz który dobrze by było po prostu wyciać.

ocenił(a) serial na 10
amanis

Niestety taki urok produkcji RM

ocenił(a) serial na 8
amanis

Wiesz, wszystko zaczelo spadac w dol po 3 sezonie. W 5 jak dla mnie serial osiagnal dno. Szkoda, że taki fajny serial zostal tak spieprzony :/

ocenił(a) serial na 8
alka893

ja zrezygnowałam z serialu krótko po tym jak zginał Cory Moneith, coraz ciężej oglądało mi się odcinki z nowym glee i częścią ekipy w Nowym Jorku..to już nie było to

ocenił(a) serial na 10
AnitaBlake

Podpisuję się pod wszystkim co napisaliście.
Miło wspominam Glee.

ocenił(a) serial na 10
amanis

Ja również uważam, że taki urok produkcji Ryana. Miesza mnóstwo zupełnie innych rzeczy, ale uważam, że dobrze mu to wychodzi, nadaje takiej pozytywnej różnorodności i nadaje taki wyjątkowy klimat, który widziałam też w American Horror Story (choć widziałam tylko kilka odcinków. Jednak nie mój styl, ale od razu widać tą atmosferę).

Może w pewnych momentach rzeczywiście pojawiało się za dużo nowych osób "na chwilę", ale mi to jakoś bardzo nie przeszkadzało. Niektórzy z nich też mieli kilka fajnych momentów.

Dla mnie Glee zawsze było takim miłym, lekkim serialem, z fajną muzyką, więc bardzo wyrozumiale podchodziłam do pewnych rzeczy, które się tam działy. Przyznaję też, że 4 i 5 sezon były czymś zupełnie innym niż 1-3, a nawet 6, w którym znów poczuło się to stare, dobre Glee, ale i tak mi się podobało. Jasne, często tęskniłam za Glee z sezonów 1-3, ale w końcu musiało się coś zmienić, by nie powtarzać ciągle podobnych wątków. Poza tym, w końcu bohaterowie musieli wyjść ze szkoły, dorosnąć. Skoro część z nich zaczęła w 2 klasie, to po trzech latach (sezonach) musieli ruszyć dalej, więc nastąpiły zmiany i nikomu nie mam tego za złe. Myślę, że gdyby zakończono serial z końcem szkoły, wiele osób chciałoby wiedzieć co się z nimi dalej działo, bo przepaść między liceum a dorosłym życiem jest ogromna i w serialu zostało to pokazane.

Choć bardzo tęsknię za Glee, myślę że skończyli w dobrym momencie, bo choć dużo osób narzeka na sezony 4 i 5, to dla mnie nie były one kompletną porażką. Były po prostu inne. Ogólnie uwielbiam cały serial i choć oglądałam go już jakiś czas temu, to wciąż chętnie do niego powracam :)

ocenił(a) serial na 10
amanis

Blaine'a? Postać totalnie zepsuta od 4 sezonu. Z małymi przebłyskami dawnego charakteru. Zresztą nie tylko ten bohater przeszedł zmiażdżenie charakteru jakim był wcześniej.

ocenił(a) serial na 10
Ingrid_Fox

akurat uważam,że Blaine miał jedyny jako taki w miarę realny charakter.
*SPOILER*
Kurt go kompletnie odrzucił i odsunął się od niego,nie odpowiadał na telefony,ignorował,więc Blaine nie wytrzymał.Nie bronię jego zdrady,bo to jedna z najgorszych rzeczy którą człowiek może zrobić w związku,ale diva-Kurt też nie była bez winy.

ocenił(a) serial na 10
Feddie

Tutaj raczej chodzi o to że od czwartego sezonu Blaine zamienił się w Kurta i odwrotnie. Do 4 sezonu to Blaine był tym normalnie się zachowującym męskim gejem a Kurt takim trochę gejem-karykaturalnym delikatnym itp A potem rolę się odwróciły to Kurt zmężniał a Blaine jakoś tak dziwnie się udelikacił. Mi też to niestety mocno przeszkadzało

ocenił(a) serial na 10
marekwyszosiat

Jestem na samym początku 3. sezonu (ponownie) i niestety jedyne co pamiętam, to strasznie wkurzały mnie nowe postacie. Właśnie patrzę na "Supergirl" i potwierdzam swoje uprzedzenia...

ocenił(a) serial na 7
amanis

Blaine był fatalny, sztuczny, przerysowany i miał z 15 różnych osobowości. Gdzie ty widziałeś/łaś tę świetną kreację?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones