PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=494916}

Glee

7,3 46 152
oceny
7,3 10 1 46152
6,8 6
ocen krytyków
Glee
powrót do forum serialu Glee

Serial się skończył więc mało osób tutaj zagląda. Tak się zastanawiam czy zauważyliście może jakieś różnice pomiędzy pierwszym odcinkiem sezonu 1 a odcinkiem "2009" chodzi mi np o jakieś pomyłki, nieścisłości itp.
- Ja nie wiem czy dobrze wszystko zrozumiałam ale w odcinku 2009 kiedy członkowie chóru rozmawiają o Finnie i mówią że nie chcą go w chórze po pewnym czasie dochodzą do wniosku że może on nie jest aż taki zły i chyba Mercedes mówi coś w stylu" Finn nie jest zły w przeciwieństwie do swojej dziewczyny Quinn Fabray to prawdziwa su*ka" mówiła to przy Rachel.
Natomiast w "Pilocie" z 1 sezonu kiedy Finn jest już z nimi w chórze i jest ta scena gdzie jadą zobaczyć występ Vocal Adrenaline, Rachel mówi do Finna że wszyscy oczekują żeby zostali parą na co ten jej odpowiada że ma już dziewczynę, Berry jest wielce zdzwiona a kiedy chłopak mówi jej że to Quinn Fabray to już w ogóle jest zaskoczona.
Może się mylę ale scena z odcinka "2009" teoretycznie dzieje się przed tą drugą sceną z "Pilota" czyli Rachel powinna wiedzieć że Finn jest w związku i kto jest jego dziewczyną, no chyba że ja coś poplątałam :)

ocenił(a) serial na 10
alunia_kiss

Chyba faktycznie, nie zwróciłam na to uwagi, haha :D

ocenił(a) serial na 10
alunia_kiss

aleś spostrzegawcza :) Myślę że to na tyle mało istotny szczegół że twórcy nie zwrócili na to uwagi ( w Glee bohaterowie potrafili znikać bez słowa wyjaśnienia a co tu mówić o jakiejś chronologii scen ;D ) zresztą im więcej czasu mija od końca Glee tym mam większe wrażenie że większość serialu była pisana na kolanie ( a już szczególnie ostatnie odcinki )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones