PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=494916}

Glee

7,3 46 166
ocen
7,3 10 1 46166
6,8 6
ocen krytyków
Glee
powrót do forum serialu Glee

Szukam piosenki

ocenił(a) serial na 10

Hej! Chciałbym prosić was o pomoc. Czy w sezonie 5 znaleźć można utwór Total Eclipse of the Heart? Ponoć jest w odcinku 13 ale szukam i szukam i nic z tego. Jeśli rzeczywiście jest czy moglibyście dać znać w którym mniej więcej momencie może być? A jeśli nie ma to może wiecie jaka to może być piosenka... Na pewno była w sezonie 5 i śpiewał ją Will z Holly albo Will z April, jest to piosenka w takim "smutnym klimacie". No i właśnie wydawało mi się że chodzi o Total Eclipse of the Heart, ale teraz już niczego nie jestem pewny...

michaello114

Wycięto tę scenę z odcinka, ale piosenkę i tak można ściągnąć. Will śpiewał ją z April.

michaello114

podaj swój email, to podeślę Ci bezpośredni link. Nie mogę go umieścić na stronie filmwebu, bo jest to blokowane jako niezgodne z regulaminem.

ocenił(a) serial na 10
berti77

ale link do piosenki Total Eclipse of the Heart? Jeśli tak to słyszałem ich wykonanie tylko zastanawiałem się czy nie ma tego w serialu... Po prostu nie mogę skojarzyć jaka w takim razie była to piosenka którą wspólnie śpiewali... A jaką piosenkę śpiewali kiedyś kiedyś na kręglach to był sezon 1 albo 2... A, a ten mail to mmm114@onet.pl

michaello114

W serialu nie ma, jak napisała Negacja, scenę usunięto.
A piosenka to może "Fire"? Tylko, że nie z kręgli, a z wrotkarni ;)

ocenił(a) serial na 10
berti77

Dzięki za odpowiedź... Dla wszystkich ciekawych, o jaką piosenkę mi chodziło to Alone

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones