Glee
powrót do forum 2 sezonu

Sezon 2,/spoiler

ocenił(a) serial na 8

jestem zawiedziony zakonczeniem, sądziłem że wygrają te zawody, nalezy im sie przeciez , tak mi bylo ich zal, ale moze taki zamysl tworcow zeby pokazac ze licza sie inne rzeczy niz wygrane zawody, irytuje mnie ta sunshine corazon, :/

użytkownik usunięty
bastet21

myślę, że zamysłem twórców było, żeby pokazać, że nie są jeszcze gotowi na wygraną zawodów krajowych. tu można zacytować Goolsby'ego, który mówił, że Glee hasa sobie po NYC i się nim zachwyca, podczas gdy Vocal Adrenaline ma treningi 24h na dobę od tygodni. Przecież New Directions zaczęli pisać piosenki może 2(!) dni przed występem! nie potraktowali zawodów zbyt poważnie. nie cierpię Jessie'ego, ale zgodzę się z nim w kwestii, że pocałunek Rachel i Finna był nieprofesjonalny (wciąż ich kocham). na koniec dodam, że finałowy odcinek generalnie jest do dupy. wystarczy go porównać z Journey.

no i mnie też irytuje Sunshine. ;)

ocenił(a) serial na 8

ale pretending wyszło im niezle;p chociaz to pewnie i tak nie ich ale i tak fajna piosenka ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones