Glee
powrót do forum 5 sezonu

Właśnie przeczytałem, że sezon 5 został skrócony o 2 odcinki i tak jak początkowo miał liczyć 22 odcinki, tak finał sezonu odbędzie się na odcinku 20.

Źródło: showtv pl

ocenił(a) serial na 10
luke9471231941

Informacja dosyc nie młoda ;) Ale ponoć to nie ze względu na słabą oglądalnośc ( o dziwo ) a przesunięcia w grafiku i 6 sezon ma mieć 24 odcinki Niestety jest to informacja nie potwierdzona

marekwyszosiat

Zależy jakie będą to odcinki. Jak w stylu początku piątego sezonu to ja podziękuję. Na razie po genialnym zjeździe jest dobrze, oby się utrzymało.

ocenił(a) serial na 10
ink1313

Pierwsze dwa odcinki były całkiem niezłe szczególnie 1 Potem rzeczywiście Glee obnizyło loty bo zaczeły się tzw odcinki o niczym ( Puppet Master ) Ale w trakcie tego sezonu tez mieliśmy niezłe odcinki Frenemies czy świetny ( jak dla mnie ) odcinek świąteczny Odcinka 3 jak i tych specjalnych nie liczę

ocenił(a) serial na 10
luke9471231941

nie przeszkadza mi skrócenie piątego sezonu, który oprócz paru momentów, należy uznać za raczej przeciętny, jeśli nie słaby. mam nadzieję, że jesienią glee powróci już w pełnej formie. niech chociaż finisz serialu będzie udany.
a jeżeli chodzi o obecny sezon, zastanawiam się, jak poradził sobie Chris Colfer w roli scenarzysty. to on odpowiada za 19 odcinek serii "old dogs, new tricks"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones