Glee
powrót do forum 5 sezonu

sezon 5

ocenił(a) serial na 9

obniżam oficjalnie ocenę o 1 gwiazdkę. To co się dzieje w 5 sezonie jest mało interesujące,
powielane z wcześniejszych sezonów, dodatkowo odcinek 3 - pożegnanie - było absurdalnie
słabe, odcinek z Billym Idolem (ktoś go jeszcze pamięta?) absolutnie nie pasuje do nastoletnich
glee.

Kolejne odcinki i serial mimo wszystko pikuje w dół. Dodatkowo dołożyli laskę z X-Factora
(beznadzieja). Chyba im w USA oglądalność leci na łeb na szyje.

Unibet_78

Trudno się nie zgodzić. Fabuła już dawno nie była tak bardzo zła i płytka, a piosenki nudne.
Pozostaje mieć nadzieję, że po zimowej przerwie się poprawią, bo pewnie już FOX sobie pluje w brodę, że zamówił i szósty sezon.

ocenił(a) serial na 9
ink1313

Powinni poszerzyć wątki w Nowym Jorku. Tam ma się dziać dalsza opowieść, sam glee może być drugim planem. Postacie w McKinley są desperacko na siłę promowane, ale brakuje tego, co było w pierwotnym składzie.

ocenił(a) serial na 7
Unibet_78

Ja już w połowie 3go sezonu zmieniłem swoja ocenę z 10 na 9, w poprzednim sezonie na 8. Teraz się zastanawiam czy ponownie nie zmienić swojej oceny Glee, tym razem nawet na 6 :( Ale chyba poczekam co najmniej do powrotu serialu po tej długiej przerwie.

ocenił(a) serial na 9
szym_seba

Patrząc na całokształt też dałbym co najwyżej 6, tyle, że pamiętam, jakim był dla mnie zaskoczeniem na początku, jak był świeży (pomysł i wykonanie).

Nie mogę też karać całości za jeden słaby sezon (właściwie pół sezonu) bo zawsze tak jest, że prędzej czy później coś się schrzani i serial spada z anteny. Tak jak ty, poczekam do powrotu sezonu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones