PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95064}

Gliniarz i prokurator

Jake and the Fatman
7,0 13 198
ocen
7,0 10 1 13198
6,3 7
ocen krytyków
Gliniarz i prokurator
powrót do forum serialu Gliniarz i prokurator

Wg mnie dobry był pierwszy odcinkek pierwszej serii oraz z Murdockiem z Drużyny a i Robertem Culpem.3 pierwsze serie najlepsze.

ocenił(a) serial na 10
Ruben_fw

Nie sądzisz, że Gliniarz i Prokurator był odpowiedzią na MacGyvera?

karoman4

Czy ja wiem niby z czym takie podobne ?

ocenił(a) serial na 10
Ruben_fw

Już nie chodzi o to całe robienie samolotu z widelca. Ale podobieństwa. Macgyver - Jacke Styles, Pite - Fatman.

ocenił(a) serial na 10
karoman4

,,MacGyver ,, był odpowiedzią na serial ,,Drużyna A ,, Z taką różnicą że w ,,Drużynie A ,, było 4 bohaterów i
strzelali do wszystkiego co się rusza a MacGyver był sam i nie lubił używać broni palnej .Wiem że tak było
bo czytałem kiedyś w gazecie wywiad z Richardem Dean Andersonem i on o tym mówił .Raczej z serialem
,,Gliniarz i Prokurator ,, to nie ma wiele wspólnego ,po za tym co napisałaś ,że oby dwaj mieli takich sympatycznych
grubasków -partnerów ;)

ocenił(a) serial na 10
bradock

To fakt, Mac nie lubił broni palnej. Ale Bradock, szczerze, dla mnie serial MacGyver i Gliniarz i prokurator to konkurencje. Mac - detektyw, agent. Jack Styles - policjant i detektyw. Obaj mają przelozonych grubasów. Jack jest przeciwienstwem MacGycera, ale zobscz ile jest podobienst. To tak jsk w muzyce. Nie wiem, czy kojarzysz zespol Bad Boys Blue z lat 80tych. Byl on odpowiedzią i konkurencją dla slynnego Modern Talking. Tu mamy to samo. A Druzyna A to odlowiednik M.A.S.H.

Ruben_fw

Dodam odcinek 2 jak żona zabiła męża w alejce jeden z ciekawszych odcinków


Odcinek pilotażowy też był świetny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones