PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490287}

Gliniarze z Melbourne

Rush
7,2 898
ocen
7,2 10 1 898
Gliniarze z Melbourne
powrót do forum serialu Gliniarze z Melbourne

Josh i Shannon

ocenił(a) serial na 8

Czy Josh będzie z Shannon? Mam tu na myśli trzeci sezon i dalsze, bo w dwójce już coś między nimi zaczynało się dziać... ;)

ocenił(a) serial na 10
aneant89

Chyba niestety będą razem! :-( Nie lubie jej! Szkoda, że nie ma już Grace

ocenił(a) serial na 8
Mag26

Aktualnie wróciłam do serialu, oglądałam od początku i jestem na trzecim sezonie i po prostu Shannon doprowadza mnie do szału. Co za bicz z niej. Tak jak ją lubiłam w dwóch pierwszych sezonach tak teraz za każdym razem gdy otwiera usta mam ochotę ją zastrzelić!! Zastanawia mnie czy Michael będzie ze Stellą? Tak na poważnie.

ocenił(a) serial na 10
aneant89

Nie, w którymś odcinku 3 sezonu Michael zginie, a Stella będzie tęsknić

ocenił(a) serial na 7
Mag26

{spoiler!} Michael ginie dopiero w połowie 4 serii, natomiast Shannon będzie... surprise surprise... z Lawsonem.

ocenił(a) serial na 8
Adijah

Obejrzałam całość i płakałam za Michaelem!! :(

ocenił(a) serial na 7
aneant89

No, to było strasznie smutne! Ja zupełnie zapomniałam o tym serialu, kiedyś gdzieś obejrzałam do końca II serii, a w tym tygodniu zobaczyłam na AXN, że jest IV seria! I oglądam od początku ;)

ocenił(a) serial na 10
Adijah

Tak samo jak ja, też płakałam gdy zginął Michael. Szkoda, że nakręcili tylko 4 sezony, zaliczam go do najlepszego serialu!!!

ocenił(a) serial na 8
Mag26

Serial fajny i pewnie byłoby nadal na wysokim poziomie, ale bez Michaela to już nie to samo. Tak samo jak było mi przykro, gdy okazało się, że Stella poroniła.... ;/

ocenił(a) serial na 10
aneant89

Michael był jednym z moich ulubionych bohaterów tego serialu, a co do poronienia Stelli, też mi było przykro, ale ona mówiła, że nie lubi dzieci, pamiętasz?

ocenił(a) serial na 8
Mag26

Każda tak mówi a potem wszystko się zmienia :D

ocenił(a) serial na 10
aneant89

Wiem, Stella wyglądała na nieszczęśliwą po tym wszystkim, a zresztą, nie dziwię się. Uwielbiam jak ''drażniła'' się z Michaelem, niby czasami była złośliwa, ale chyba go lubiła?

ocenił(a) serial na 8
Mag26

Myślę, że go kochała, ale nie była do końca pewna swoich uczuć. Była biseksualna i szukała swojego miejsca w świecie, ale tak, lubiła Michaela.

ocenił(a) serial na 10
aneant89

Pamiętasz odcinek kiedy zginął Michael, wtedy Cleo (przyjaciółka Stelli) powiedziała "kochałaś go", a Stella nie zaprzeczyła, więc to możliwe. Myślę, że Stella nigdy nie kochała naprawdę żadnego faceta, więc nie chciała się angażować w związek z Michaelem.

ocenił(a) serial na 8
Mag26

Tak też może być... Ciężko być pewnym tego co Stella czuła. W ciągu całego serialu była w kilku związkach... Ciężko to ocenić.

ocenił(a) serial na 10
aneant89

A kogo najbardziej lubisz w serialu. Jakbyś mogła/ mógł to oceń każdą główną postać, na ile punktów ją lubisz. A co do Stelli to co tak naprawdę o niej wiadomo, proszę podaj jak najwięcej informacji o niej. Jestem ciekawa jaką miała przeszłość. Możliwe, że parę odcinków mi umkneło, więc wszystkiego nie wiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones