PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=733514}

Glitch

6,6 6 856
ocen
6,6 10 1 6856
Glitch
powrót do forum serialu Glitch

Prawdziwa perełka!

ocenił(a) serial na 9

Kompletnie nie rozumiem skąd taka ocena. Ten serial to prawdziwa perełka w ostatnich latach. Klimat aż wylewa się z ekranu, każdy odcinek trzyma równy, bardzo wysoki poziom...mam tylko nadzieje, że szybko zobaczymy 3 sezon!

ocenił(a) serial na 5
Matteuush

Czy ja wiem. Pierwszy był całkiem fajny, ciekawe i zagadkowy. Drugi zaczął nudzić już przy drugim odcinku. Obecnie jestem na 4 i dokończę tylko dla zasady i dlatego, że jest krótki. Jak dla mnie jest trochę z dupy i od czapy niestety.

ocenił(a) serial na 5
Matteuush

Dokończyłem właśnie 4 odcinek i nie mogę się powstrzymać żeby dodać jeszcze jedno: ten sezon jest tak bardzo głupi, tak głupie i irracjonalne zachowania bohaterów, że naprawdę zaczyna się na to ciężko patrzeć. Szczególnie cały wątek i postać nowej żony bohatera i jej nowego "kolegi" ...głupota do potęgi. Z całkiem dobrego i przyjemnego serialu w pierwszym sezonie do żenującego w drugim. Szkoda.

ocenił(a) serial na 5
Matteuush

Mnie już pierwszy zanudza... Żadnego napięcia, jakby wstawanie trupów było normą... Wszyscy - niezależnie od tego jak dawno umarli - nie są zdziwieni otaczającym ich światem, a Ci, którzy żyli i teraz chodzą wesoło z "martwymi" niebywale szybko zaakceptowali fakt, że ludzie ożywają. Co tu niby tworzy klimat? Australijski akcent? Historyjka sobie leci i tyle...

ocenił(a) serial na 5
Matteuush

Nie przesadzajmy, perełki nie kpią aż tak z widza... A że historia budzi i trzyma ciekawość widza to raczej kwestia przeplatającej się wielowątkowości i samego pomysłu.

ocenił(a) serial na 8
Matteuush

Naprawdę bardzo ciekawy film, były momenty kiedy wracałam z pracy do domu i myślałam o bohaterach jak o ludziach z prawdziwego zdarzenia. O śmierci różnych ludzi, o tym jak życie toczy się bez nich. O utracie, tęsknocie, przemijaniu, o bólu który towarzyszy osobom,które zostają. Ten cały splot zdarzeń, historie tak piękne ułożone, wplecione w warkocz przeszłości w naprawdę super wciągający sposób. Bardzo mi się to podobało, od początku.

TrefnaPanna

Ja obejrzałam wszystkie 3 sezony i uwazam ze warto bylo i bardzo mi sie historia podobala. Sadzę ze serial mial byc wlasnie z glebszym przekazem i nie bylo sensu nad rozwodzeniem sie nad ich odnajdywaniu sie w technologi tylko nad uczuciami... ale kto co woli, dla mnie serial super i tyle!

ocenił(a) serial na 1
Matteuush

Serial typu - lata 90 Wenezuela, tyle że od Netflixa i współczesne nurt. Serial to dno totalne, wręcz groteskowy, trzeba być debilem aby w nim jakiś klimat wyczuwać przy tak absurdalnej fabule i grze aktorskiej.

razzorblade

Debilny to twoj komentarz...

ocenił(a) serial na 8
jolka88w

Otóż to, nie ma opcji żeby każdemu podobało się to samo. Ale nie trzeba od razu że debilny.Mi np. Nie przypadł nowy Merlin ale to kwestia gustu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones