Gomorra (2014-2021)
Gomorra: Sezon 5 Gomorra Sezon 5, Odcinek 2
Odcinek Gomorra (2014-2021)

Odcinek 2

48m
7,6 258
ocen
7,6 10 1 258
Gomorra
powrót do forum s5e2

Dno

ocenił(a) serial na 8

Ten odcinek jest idiotycznie głupi i niedorzeczny. Cała koncepcja gułagu rozłożyła mnie na łopatki.

ocenił(a) serial na 9
liman1

Zdecydowanie źle wyglądają odcinki, gdzie akcja dzieje się na Wschodzie. Są po prostu nudne, naciągane, zero klimatu.

ocenił(a) serial na 9
oppserwatorr

Mi akurat się odcinek w Bułgarii w trzecim sezonie podobał ;), ale zgadzam się z tym gułagem, chociaż bardziej niż tak łatwa ucieczka z gułagu rozwalił mnie powód Gennaro, którego do tej pory a minął już ponad tydzień od 2 odcinka nie rozumiem.

ocenił(a) serial na 10
liman1

Aż przykro ten odcinek się oglądało. Jak 4 sezony trzymały klimat tak po 2 odcinkach 5 sezonu boję się o resztę. Absurdalny do bólu był ten drugi odcinek

pi3cho82

Jestem już po szóstym odcinku i wielką przykrością stwierdzam, że to nie jest to, co poprzednie sezony. Bardzo słabo.... Sorry, ale zawiedziony jestem na maksa.

ocenił(a) serial na 8
Piotr_Gulinski

totalnie się zgadzam. piąty sezon to jakaś parodia. niestety, z tym serialem jest tak, że każdy następny sezon jest słabszy od poprzedniego, ale to co powyprawiało się w pierwszych dwóch odcinkach piątego aż woła o pomstę do nieba.

ocenił(a) serial na 10
liman1

Ludzie to już jest endgame. Tutaj albo wszyscy zginą albo może z jedna osoba przeżyje. A stwierdzenia gułag użyto tu bardziej metaforycznie. Rzeczywiście z każdym sezonem serial traci na klimacie ale nazywanie 5 sezonu parodią jest przeginką. Fakt drugi odcinek był szokujący, ale w pełni uzasadniony. W tym serialu nie ma postaci pozytywnych i mozna sie było tego spodziewać po Gennaro. Ciro natomiast został „ożywiony” przez Gennego i ponownie realizuje swój cel, ktory jest głównym wątkiem serii.

ocenił(a) serial na 10
Dagonet_2

Widziałem włoski opis finałowego epizodu i jeśli translator mnie nie okłamał to Ciro i Gennaro zginą razem w wypadku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones