PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=648916}

Gorejący krzew

Hořící keř
6,8 3 090
ocen
6,8 10 1 3090
6,2 5
ocen krytyków
Gorejący krzew
powrót do forum serialu Gorejący krzew

Jak dla mnie znakomity mini serial...Bije na głowę wszelkie "Homelandy" i inne wielkie HITY serialowe. "Gorejący Krzew" to zwarta, konkretna opowieść... zrobiona z wielkim szacunkiem dla tematu i świetnie zagrana i zrealizowana. Gratulacje dla Pani Holland.

robbob

Homeland, dla mnie poza zasięgniem dla tego serialu.

jest_jak_jest

Homeland to bajka, Gorejący krzew to życie, które jest b.bliskie również nam - Polakom.

cappot

Lol. Życie jest poza monitorem ;) Z tym, że Homeland ma wciągającą fabułę, bardzo dobrych aktorów i jest świetnie zrealizowany. ;)

jest_jak_jest

Ten serial również "a wciągającą fabułę, bardzo dobrych aktorów i jest świetnie zrealizowany" ;)

pixi222

Wesołych Świąt :)

jest_jak_jest

Nawzajem :)

pixi222

I szczęśliwego Nowego Roku :D

ocenił(a) serial na 9
robbob

Zgadzam się

robbob

Nie wiem, na ile to zasługa Holland, a na ile scenarzysty (m.in. Pustkowia). Bez dobrej historii nie ma dobrego filmu. Odwrotnie zdarza się - dobry scenariusz z przeciętną reżyserią tworzy coś lepszego niż świetna reżyseria kiepskiej historii i bladych bohaterów. A Holland zdarzały się gnioty, z próżnego i Salomon nie naleje. Tu akurat dostała dobry scenariusz, więc dobrze to wyreżyserowała. Dzieło zespołowe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones