PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=194062}

Gorzka zemsta

Pasión de gavilanes
7,6 5 920
ocen
7,6 10 1 5920
Gorzka zemsta
powrót do forum serialu Gorzka zemsta

bardzo chciałabym aby powstała polska swersja tylko niewiem kto by mogł zagrac głównych bohaterów.
Czekam na wasze propozycje

aga221997

Super pomysl. Oczywiscie istnieje niebezpieczenstwo, ze kompletnie by to spaprano, ale... ciekawa jestem co mogloby z tego wyjsc.
Ciekawe gdzie by krecili? Bo chyba nie w miescie;)
Pomyslu na aktorow nie mam. Pewnie daliby jakichs po 30stce, brakuje mlodych, fajnych aktorow.

ocenił(a) serial na 10
blairbdavis

Ja myślę, że wybrali by tych, którzy w tym momencie są 'na topie'... Ale kogo by obsadzić to ciężko przewidzieć wizję ekipy produkcyjnej...

aga221997

Jimenę mogłaby zagrać Ania Przybylska, z Paolą Rey są trochę podobne. Innych propozycji nie mam...

ocenił(a) serial na 10
Strawberry_77

Ania Przybylska no myślę, że mogło by to się udać.. Aczkolwiek bałabym się, żeby np Muchy tam nie wsadzili.. Jeżeli coś takiego by powstało. Z całym szacunkiem dla Ani oczywiście

olcia1989

Moja wizja byłaby taka : Norma: Małgorzata Socha, Sara: Katarzyna Glinka, lub Żmuda-Trzebiatowska, Jimena: Ania Przybylska, Franko: Przemek Cypriański lub Kuba Wesołowski, Oskar: Mateusz Damięcki, A Juan: może Zakościelny?( aczkolwiek powinien być chyba bardziej umięśniony)

ocenił(a) serial na 10
aga221997

co do fabuły widziałabym ją w malowniczej mazurskiej wiosce z krainą wielkich jezior w tle lub w przepięknych polskich górach. Co do aktorów to; Norma: Alicja Bachleda Curuś (po romansie z Farellem chyba na nic lepszego liczyć nie może) lub Anna Dereszowska Sara: Anna Cieślak lub Karolina Gorczyca Jimena; Agnieszka Grochowska lub Weronika Rosati lub Joanna Jabłczyńska a co do panów: Juan: Łukasz Dziemidok (ale bez akcentu, ma ten charakter łobuza) Lub Tomasz Ciachorowski; Franko: Filip Bobek; Oscar: Mateusz Damięcki. Mam też kilka propozycji do złych: mama: Stenka albo Wolszczak, Dinora: Brodzik; Rosario: Włodaczyk albo Urbańska (co jak co ale piać to one potrafią); mąż mamuśki: młody Opania;

Albo zaryzykowałabym zaangażowanie zupełnych świeżynek, jak w przypadku Kamińskiej się to opłaciło.

ocenił(a) serial na 9
aga221997

nie wiem czy by tego nie zepsuli ... po aktualnych polskich normach(zwłaszcza jeśli tvn by to robił) to na chama wepchaliby tam szyca karolaka sochę i zielińską >_< . według mnie sarę mogłaby zagrać marta żmuda trzebiatowska , jimene ania przybylska ale co do normy nie mam pojęcia . była taka ładna a ciężko w polsce o ten typ urody , ja bardziej niż aktorkę widziałabym w jej roli modelkę ale już jeśli trzeba kogoś wybrać to chyba alicje bachlede curuś . co do facetów nie mam pojęcia...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
friendsfan1

Simlat jako Fernando :DDD
Ale z Dinorą trafiłeś prawie idealnie, bo jak dla mnie powinna być trochę młodsza, No i Rosario - Rosati :)

ocenił(a) serial na 9
friendsfan1

rostai jest trochę za brzydka na rosario moim zdaniem . można by znaleźć jakąś nową aktorkę a niekoniecznie kogoś znanego .

ocenił(a) serial na 10
mercy1997

Moim zdaniem to w Polsce nie da się nakręcić serialu "Gorzka Zemsta" bo nie ma na to warunków a także aktorów którzy mogliby to zagrać tak fantastycznie jak obsada kolumbijska.

ocenił(a) serial na 9
Basiunia241

w sumie racja .

mercy1997

A może sprubójmy tak:
JUAN-Mikołaj Krawczyk
OSCAR-Marcin Bosak
FRANCO-Maciej Zakościelny
NORMA-Alicja Bachleda Curuś
JIMENA-Marta Żmuda Trzebiatowska
SARA-Ola Zienkiewicz
LIBA/RUTH-Klaudia Halejcio
GABRIELA-Iza Trojanowska
BERNARDO-Cezary Morawski
FERNANDO-Przemek Sadowski
ARMANDO-Łukasz Płoszajski
ROSARIO-Laura Samojłowicz
DINORA-Natasza Urbańska
ANTONIO-Błażej Michalski
DON MARTIN-Witold Pyrkosz
LEONIDAS-Artur Żmijewski
MELISSA-Grażyna Wolszczak
LEANDRO-Antoni Pawlicki
PEPITA-Ania Guzik

kchm1

Norma- Klaudia Halejcio (podobne trochę)
Juan - Dorociński
Jimena- Anna Czartoryska lub Agnieszka Sienkiewicz (Anna bardziej urodą pasuje, a Agnieszka charakterem)
Oscar- Mateusz Damięcki
Sara- Olga Bołądź (trudna postać, więc ona by ja zagrała świetnie)
Franco- Filip Bobek
Fernando-Artur Żmijewski
Dinora- Aleksandra Kisio/Anna Dereszowska
Armando- Michał Miłowicz
Rosario- Ola Szwed/Natasza Urbańska
Ruth- Maria Niklińska/Agnieszka Kaczorowska
Leandro- Sambor Czarnota
Benito- Tomasz Karolak
Gabriela- Danuta Stenka
Bernardo- Boguś Linda

aga221997

Przyszło mi też ostatnio do głowy kto mógłby w Hollywoodzkiej wersji wcielić się w bohaterów. Akcja mogłaby się rozgrywać na południu Stanów Zjednoczonych
Norma - Natalie Portman
Juan - Matthias Schoenaerts
Sara - Carey Mullighan
Franco - Jake Gyllenhaal
Jimena- Vanessa Hudgens
Oskar- Ryan Gosling
Libia/Ruth - Selena Gomez/Jennifer Lawrence
Gabriela - Meryl Streep
Bernardo - Anthony Hopkins
Dinora- Sophie Morceau
Fernando - Jaquin Phoenix
Armando - Johny Deep
Rosario - Amy Adams

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones