PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706905}

Gotham

7,6 36 151
ocen
7,6 10 1 36151
6,4 7
ocen krytyków
Gotham
powrót do forum serialu Gotham

Oby tylko nie zrobili z tego serialu proceduralnego jak "Arrow" gdzie jeden odcinek to jedna
sprawa z tego śmiesznego pamiętniczka z nazwiskami łajdaków. Zapowiada się naprawdę
porządny serial, Jim Gordon daje radę i jest nawet trochę podobny do G. Oldmana, choć bardziej
przypomina mi Marka Whalberga. Najlepsze są odniesienia do uniwersum Batmana, coś w
sam raz dla fanów komiksów, którzy mogą wyłapywać wszystkie smaczki. Ja się zastanawiam
czy ten stand-upowiec w klubie to Joker. Trochę ciamajdowaty z niego facet i nie wygląda na
psychopatę, po za tym Joker chyba jednak powinien pozostać bez konkretnej biografii jako
przerażające zło o nieznanej twarzy.
Mam nadzieję, że pokażą więcej Bruce'a Wayne i tego jak dorastał do decyzji by stać się
mścicielem w masce. Pewnie za 8 sezonów w ostatnim odcinku pojawi się w swoim wdzianku a
do tego czasu trzeba liczyć że to Jim będzie walczył z łajdakami :-)

killer83_2

No niestety zrobią z tego właśnie zapewne jakiś dziwaczny procedural i będzie kupa, nie wiem jak inaczej mogliby to rozwinąć.

ocenił(a) serial na 8
killer83_2

Z robienia z ,,Arrow'' procedurala skończyli po bodajże ósmym odcinku.

Bartonson12

Chciałbym się dowiedzieć co znaczy procedural ? :D
Co do Gotham, jeśli będzie sensowna fabuła to się zdziwię.

ocenił(a) serial na 8
Acros123

Każdy odcinek opowiada inną historię. Królem proceduralnych seriali jest seria CSI.

Bartonson12

A ja myślałem, że Świat Według Kiepskich ;_:

killer83_2

Przeczytałem wstępne opisy 2 i 3 odcinka na IMDB.
Mały SPOILER alert.
Wygląda na to, że w kolejnych odcinkach będą rozwiązywać zagadki kryminalne Gotham, a w międzyczasie będą ukazywane losy Oswalda ( pingwin) i jak buduje swoje imperium zbrodni od podstaw.

Czyli tak jak mamy Batmana, który stworzył Jokera.
Tak i Jim Gordon stworzył Pingwina.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones