PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706905}

Gotham

7,6 36 151
ocen
7,6 10 1 36151
6,4 7
ocen krytyków
Gotham
powrót do forum serialu Gotham
ocenił(a) serial na 7
DarthDream

osobny, tym bardziej że wyprodukowany przez stacje FOX, a nie the CW :) chociaż fajnie by było zobaczyć wszystkich razem w serialu chociaż przez malutką chwilę :P

bzyczek881126

No trochę szkoda. Ale od kiedy Fox ma prawa do postaci z DC Comics? Myślałem, że Warner ma wszystko na wyłączność.

ocenił(a) serial na 7
DarthDream

Ponieważ serial Gotham nie bedzie opowiadał o Batmanie, to serial o Jimie Gordonie jego początkach w policji. Przewinie się tylko postać Bruce'a Wayne'a ( ale jak był małym chłopcem ). Z tego co wyczytałam, to Gordon będzie prowadził śledztwo w sprawie śmierci jego rodziców.

bzyczek881126

Gordon to w końcu też postać z DC. ;P Tak samo jak Alfred, Oswald, Selina, Harvey Bullock i Sara Essen. W sumie to nie wiem, jak sprawa z tymi prawami do postaci wygląda. Niby Universal nie miał praw do Iron Mana, ale wsadzili Starka do "Incredible Hulk", oczywiście w "cywilu", bez zbroi. Może jeśli nie padają magiczne słowa takie jak Iron Man czy Batman, to każda wytwórnia może kręcić film o kim chce? Nie ogarniam. ;D

ocenił(a) serial na 7
DarthDream

tez się dokładnie nie orientuję, ale może chodzi tu o symbol Batmana i samą postać, Batman jako Batman a Bruce Wayne to już inaczej. Trochę pogmatwane... :D

ocenił(a) serial na 7
bzyczek881126

a jak ci się podoba odtwórca głównej roli ?? Ben McKenzie?? Myślę że wybrali nie najgorzej:) Po serialu Southland, uważam, że może się sprawdzić w tej roli. Tylko trzeba niestety czekać, nie dosyć że na Gotham to jeszcze Flash i dopiero za tydzień nowy odc Arrow :p

bzyczek881126

W sumie nie wiem, jak mi się podoba, bo go w żadnej produkcji dotąd nie widziałem. ;D Nie oglądałem nawet "Batman: Rok pierwszy" gdzie podkładał głos pod Bruce'a Wayne'a. Z gęby to mi średnio przypomina Gordona, ale w końcu gęba to nie wszystko. Wyjdzie w praniu.

ocenił(a) serial na 7
bzyczek881126

Jak sobie wyobrażasz połączenie tych dwóch światów? Skoro Arrow i Flash dzieje się współcześnie a Gotham w latach 70' czy 80'tych? Przecież to niemożliwe ;)

ocenił(a) serial na 7
Ra_s_al_Ghul

w dzisiejszych czasach można wszystko :P

ocenił(a) serial na 7
bzyczek881126

Chyba nie mówisz serio? ;) Przecież w tamtych czasach jeszcze nie było na świecie Flasha, a co do Arrow to być może był gówniarzem tak jak Bruce albo też by nie istniał.(nie pamiętam ile w filmie Arrow ma lat). Ale mam nadzieje że tylko żartujesz byzku ;p

ocenił(a) serial na 7
Ra_s_al_Ghul

HIHI :D tak tylko mówię, to bardziej moja wybujała wyobraźnia bierze tu górę :p

Ra_s_al_Ghul

Ja w sumie myślałem, że akcja "Gotham" też się będzie działa współcześnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones