PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706905}

Gotham

7,6 36 120
ocen
7,6 10 1 36120
6,4 7
ocen krytyków
Gotham
powrót do forum serialu Gotham

https://www.youtube.com/watch?v=dd3Dp4zVJmY

Zwiastun zaczyna się dopiero w 4.26 min ( wcześniej jest przypomnienie poprzedniego sezonu)

jesustookmyphone

Tą przypominajkę można obejrzeć przed sezonem, w sumie :D

Trailer CHOLERNIE zachęcający na s4. Z tego co nam urywkami pokazano to szykuje się niezła choreografia walk Bruce'a i Seliny (uwielbiam!), powrót w jakiejś formie Barbry (albo po prostu aktorki), jakieś zajawki 'Jokerowe' i Crane.. aka Strach na wróble (widzę, że podrasowali twór Nolana pod konkretne, komiksowe standardy :D). Zaskoczeniem dla mnie jest brak jako tako Gordona - no ale że to pierwszy tego typu trailer i z Comic-conu to pewnie za wiele nie pokazano bo nie mieli z czego pokazać. Ogólnie HAJP na nowy sezon towarzyszy, jak przy każdym poprzednim gdy rosła poprzeczka w ich jakości <3

Aha, Pingwin ma niezły fryz na, jak rozumiem, otwarciu Lounge xD

ocenił(a) serial na 8
matiiii

Ja szczerzę mówiąc miałam nadzieję, że pozbędą się Basieńki na dobre, bo strasznie mnie irytowała w trzecim sezonie xDD Ale cieszę się, że przypomnieli sobie o tym Strachu na wróble :> Ehh, żeby tylko Denta było więcej w nowym sezonie :p

jesustookmyphone

Mnie dla odmiany Barbra nie irytuje od końcówki s1, kiedy stała się psycho-Baśką. W s3 żałuję, że zakończyła żywot a ogólnie przecież było jej mało w sezonie :( Teraz pytanie, czy to rzeczywiście będzie Baśka czy może aktorka wcieli się w kogoś innego (ew. Tabita będzie mieć omamy?).
O Crane'ie sobie przypomnieli a wspominasz Denta - chodzi o pobożne życzenia czy wypatrzyłaś go gdzieś w tym chaosie? :P

ocenił(a) serial na 8
matiiii

Oj chciałabym xD Niestety to tylko moje życzenie ;p Mnie natomiast Baśka nie irytowała tylko w drugim sezonie, a w pierwszym była mi kompletnie obojętna ( dopiero pod koniec coś tam ruszyło) :P Ale jako omamy Tabithy nie miałabym nic przeciwko, chociaż byłaby to trochę powtórka z Pingwina i Nygmy :D

jesustookmyphone

Aaa, racja, były już omamy Edzia, po cóż kolejne u kogoś innego. W takim razie pozostają 2 rozwiązania (cóż, odkryłem Amerykę xD): Barbra przeżyła albo aktorka wciela się w inną postać, która wygląda jak Baśka..
Denta chyba nie było w s3? Pamiętam, że raz na jakiś czas pojawił się w s2 ale w s3 nie przypominam sobie, aby się pojawiał. Mam nadzieję, że sobie nie zapomnieli o nim bo miał zajefajną scenę na komisariacie, kiedy nie zapanował nad emocjami (nie, że było to coś nader mocnego ale był ten przedsmak Dwóch-Twarzy). Skoro o Crane'ie sobie przypomnieli to może i Dent się pojawi, hmm :D

ocenił(a) serial na 8
jesustookmyphone

Nie chcę oglądać zwiastuna więc powiedzcie na kiedy zapowiedziany jest 4 sezon?

ocenił(a) serial na 10
lomboNET

28.09

Kam_bo

A nie 21?

ocenił(a) serial na 10
wolverinex

Na trailerze 28.09 :D

Kam_bo

A na trailerze pt. "Suit-up" na ktorym pokazuja Bruce'a w masce jest ze 21 wrzesnia.

wolverinex

Kurna w błąd wprowadzaja. Raz ze 28, raz ze 21...

ocenił(a) serial na 10
jesustookmyphone

Mam nadzieję że rozwiną jakoś postać ZSASZa :D

jesustookmyphone

Czy tylko mi ten pytający na końcu
"Craine, it's you"? Przypomina Piotra R9guckiego?

jesustookmyphone

Parafrazując pewną reklamę sprzed dekady... CW robiło kiepskie kostiumy... FOX zawstydził CW, wykorzystując postać Batmana zrobił najbardziej gów...niany kostium w historii świata!

Jasir_Karim

To jest taki proto-Batman, więc wiadomo, że będzie "niedorobiony".

wolverinex

Proto nie proto, takie tłumaczenie na siłe. Bruce w BB na samym początku popylał w kominiarze. To by wystarczyło zwłaszcza że szczyl nie nosi kevlaru. Bruce z plastikową maską w paskudnej kurtce wygląda jak sado maso

Jasir_Karim

Z tego co widzialem to w 4 sezonie tez bdzie populal w kominiarce przed zalozeniem tego stroju. Tez mi sie nie potoba, ale jestem w stanie to zniesc, bo jak pisalem, to jest proto-Batman. Choc fajnie by bylo jakby popylał cały czas w kominiarce

Jasir_Karim

Wlaśnie odświerzyłem sobie bajke Ed Ed i Eddy. Czy tylko mnie Bruce w tym stroju przypomina Kapitana Melonową Głowę? XD

ocenił(a) serial na 8
jesustookmyphone

Kolejny zwiastun ;))

https://www.youtube.com/watch?v=Jfp94gkmYRo

Powiem tak: dzieje się! xD

jesustookmyphone

HAJP! Hajp przeogromny. Stylówa Pingwina, Scarecrow (swoją drogą podoba mi się cały dizajn postaci, przynajmniej z tego co widzieliśmy), klimat(!), ogólnie.. jeśli znów poprzeczka dobrze podniesiona to szykuje się najlepszy sezon Gotham. Razi mnie trochę, że Bruce'owi dadzą pewnie po pierwszych wyczynach jakiś strój bo pewnie Alfred zmusi Lucka aby coś wykombinował ala kevlar do ochrony swojego panicza no ale.. wstrzymam się do ew. krytyki w dniu premiery tego odcinka.

btw. Barbra chyba jednak żywa a nie nowa postać.. a nawet jeśli nowa, to wygląda jak Atomic Blonde :D

matiiii

Mimo wszystko możliwość zobaczenia Damiena (przepraszam Brucea :P) w akcji jest chyba najbardziej ekscytująca ;D

jesustookmyphone

I finalny bodajże
https://www.youtube.com/watch?time_continue=262&v=eN5gHLRH-yM

ocenił(a) serial na 8
Cannibal3

AAAAAAAA!! Bożeno, jakie to piękne! :D

użytkownik usunięty
jesustookmyphone

W czwartki teraz będzie leciał? Jakoś dziwnie, tyle lat w poniedziałek :D w sumie zajebiście, w sam raz na początek weekendu będzie można zawsze w piątek nowe Gotham obejrzeć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones