PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706905}

Gotham

7,6 36 151
ocen
7,6 10 1 36151
6,4 7
ocen krytyków
Gotham
powrót do forum serialu Gotham

bląd w imieniu ???czy nowa postać ??

wort801

Wydaje mi się, że postać ta pojawiła się w pilocie i już jej nie zobaczymy.
Zmienili imię, żeby ten easter egg był bardziej dostępny. ;)

Acros123

Ok dzięki :)

ocenił(a) serial na 7
wort801

To młoda Poison Ivy. Podejrzewam, że pojawi się nie raz, skoro jest dodawana na plakatach zwiastujących serial. Nie mówiąc o samych zwiastunach. Zmienili jej imię, żeby przeciętny widz, nie znający za bardzo wszystkich postaci występujących w "Batmanie" mógł bez problemu zorientować się, że z małej Pepper wyrośnie kiedyś Poison Ivy. Do tego też służą te roślinki w jej domu :)

Inna_odInnych

Pamela Isley powinno być a nie Ivy Pepper nie rozumiem tego mimo to inne postacie mają swoje prawdziwe imiona .

ocenił(a) serial na 7
wort801

Tak jak powiedziałam: producenci stwierdzili, że większość widzów nie skojarzy nazwiska Pameli Isley z Poison Ivy, dlatego zmienili jej imię na coś bardziej "oczywistego".
Ich wybór, mnie to nie przeszkadza i tak nigdy nie jestem w stanie zapamiętać prawdziwego imienia Ivy ;) Aczkolwiek nawet gdyby nie zmienili tego imienia to tak ją przedstawili w pierwszym odcinku, że chyba każdy może się zorientować, kim ona będzie.

Inna_odInnych

Oswald Cobblepot czyli ten co będzie Pingwinem jego podali prawdziwe imię a Pameli Isley też powinno być w animacjach ,grach i w filmie też było imię mi to kuje w oczy i tyle sorry .

ocenił(a) serial na 7
wort801

Z Oswaldem jest taka sytuacja, że wielu go przezywa Pingwinem, czego nie lubi (i w drugim odcinku będzie fajna scena z tym związana :)), więc problemu z skojarzeniem nikt nie powinien mieć.

Jak już wspomniałam, mnie to nie przeszkadza, ale sama byłam zdziwiona, kiedy dowiedziałam się o zmianie imienia, a po tym jak już zobaczyłam, jak ją przedstawili w pilocie, dziwię się twórcom.

wort801

Może też być w serialu geneza "Pameli", w sensie: zmieni sobie imię czy coś jak będzie dorosła albo matka po stracie męża pozmienia aliasy. Początkowy myślałem, że może panieńskie nazwisko matki przyjmie, ale to nie wchodzi w grę. Więc pozostaje zmiana imienia i nazwiska. Jest jeszcze opcja, że "Ivy" to uroczy przydomek nadany przez matkę, tak jest nazywana, a w rzeczywistości ma na imię Pamela Pepper xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones