PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706905}

Gotham

7,6 36 100
ocen
7,6 10 1 36100
6,4 7
ocen krytyków
Gotham
powrót do forum serialu Gotham

Jerome

ocenił(a) serial na 9

Ten koleś jest niemożliwy.
Z początku bardzo sceptycznie do niego podchodziłem tym bardziej, że świrnięte role to naprawdę twardy orzech do zgryzienia ale radzi sobie wyśmienicie.
Oby tak dalej!

Pomijam fakt, że połowy aktorów nie da się dodać do obsady gdyż rzekomo już znajdują się w bazie, przez co nie można ocenić gry aktorskiej. A w bazie ich oczywiście nie ma, ani w materiałach oczekujących no ale czego ja od Filmwebu oczekuję :)

ocenił(a) serial na 10
mejki

On jest genialny. Takie połączenie Nicholsona i Ledgera.

ocenił(a) serial na 8
The_Joker_Mr_J

Jest bardzo dobry ale bez przesady Ledger jest najleszy i nie nie można do niego nikogo poruwnywać

ocenił(a) serial na 10
BatmanArkhamAssasin

Z tym komentarzem chodziło mi bardziej że pewne sceny i sam Jerome przypominają pewne sceny i Jokera z TDK
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/7c/fc/b7/7cfcb740c25fb7bf73e7cbce3b863 75a.jpg

ocenił(a) serial na 9
mejki

Zgadzam się:-)
Jest absolutnie rewelacyjny! Można powiedzieć że nawet urzekający;D

mejki

Jerome, Thompkins, Zsasz itp są dodani do obsady gościnnej, dlatego nie można ich dodać do obsady.. można ich ocenić, ale czy uwzględni się to w rankingu obsady serialu to wątpie

ocenił(a) serial na 10
mejki

Uwielbiam tego gościa! :-D
Mam nadzieje, że powróci w 3 sezonie ;-)

Tak zagrać psychopatę jest naprawdę ciężko, szacun.

ocenił(a) serial na 9
hakerix

Oby :(

ocenił(a) serial na 9
mejki

Znalazłem coś ciekawego.

http://comicbook.com/2016/01/12/gothams-ben-mckenzie-hints-jerome-and-others-are -returning/

W skrócie wynika z tego, że o ile z początku byli pewni śmierci i zaprzeczali powrotom tak teraz okazuje się, że - jak to mówią - nie można być pewnym niczyjej śmierci. Każdy może powrócić. Z naciskiem na Fish i Jerome.

A sugerując się na dodatek tajnym "laboratorium" do którego zabierają każdego ważnego osobnika po śmierci/wypadku to kto wie! Może ujrzymy Jerome'a!

ocenił(a) serial na 10
mejki

Czyli wiadomo, że Jerome powróci a co do FIsh?
Sporo osób jej ne lubi więc może producenci zaoszczędza pieniędzy a scenarzyści papier i ołówek ;-)
Ja ją osobiście lubię...

ocenił(a) serial na 9
hakerix

Nasze lubienie to tu raczej nie ma nic do rzeczy :P
No i nie ma pewności czy na pewno wrócą. Ale przynajmniej po tych wypowiedziach jest jakaś nadzieja. Sam aktor jakoś milczy w temacie.. póki co.

mejki

Sprawdzałeś aktorów występujących gościnnie, skoro znajduje się w bazie to pewnie tam go znajdziesz, albo po prostu wpisz imię i nazwisko aktora, masz link: http://www.filmweb.pl/person/Cameron+Monaghan-171195#prof-guest i możesz Go spokojnie ocenić. Filmweb nie jest taki zły, trzeba po prostu trochę czasu, by go ogarnąć.

mejki

Też nie podoba mi się że nie ma go wśród głównych aktorów, tylko w rolach gościnnych, podczas gdy był we wszystkich 3 sezonach, mimo że pojawia się tylko od czasu do czasu to w historii pełni bardzo ważną rolę (no Joker, błagam was xD), a w obsadzie głównej pojawiają się takie postacie jak Gertrud Kapelput (9 odcinków, Sezony 1 i 2), Sal Maroni (11 odcinków, Sezon 1), Starsza Ivy (10 odcinków, Sezon 3), Szalony Kapelusznik (11 odcinków, Sezon 3) i co już jest szczytem absurdu Renee Montoya (7 odcinków, Sezon 1), i Liza (7 odcinków, Sezon 1). Zgłosiłam żeby przenieśli go do głównej obsady, ale znając FW, albo odrzucą bo coś tam, albo będzie trzeba czekać z kilka miesięcy.

Dora132

Jeszcze Crispus Allen też jest w głównej obsadzie (6 odcinków, 1 sezon)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones