PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706905}

Gotham

7,6 36 125
ocen
7,6 10 1 36125
6,4 7
ocen krytyków
Gotham
powrót do forum serialu Gotham

Joker w Gotham?

ocenił(a) serial na 9

Właśnie znalazłam na Twitterze zdjęcia przedstawiające Camerona łudząco podobnego do Jokera https://mobile.twitter.com/valeskajerome/status/976593243461873664. Słyszałam ostatnio że do Gotham ma zawitać jego krewny (bądź klon), który opisany został jako "psychotyczny". Było powiedziane że Jerome nie będzie Jokerem, jednak nikt nie powiedział że Cameron nim nie będzie, a gra psychopaty elegancko mu wychodzi :D Ciekawa jestem kim dokładnie będzie nowa postać grana przez Monaghan'a oraz co zrobią z Jeromem w przyszłości. Narazie wiadomo tylko tyle że obie postacie będą ze sobą współpracować.

Co jak co, ale będzie interesująco :D

CallMeKills

Niezależnie, co z Cameronem zrobią - na fotkach prezentuje się zajebiście jako old-skul Joker z np. Batman TAS czy The Killing Joke.

ocenił(a) serial na 6
CallMeKills

Nie rozumiem dlaczego Jerome nie może zostać oficjalnie Jokerem, skoro i tak wszyscy wiemy, że i tak i tak nim jest. Za to szykują się jakieś srogie gownowatki z wziętym z dupy bratem blizniakiem...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones