PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706905}

Gotham

7,6 36 125
ocen
7,6 10 1 36125
6,4 7
ocen krytyków
Gotham
powrót do forum serialu Gotham

Wyciekły może jakieś źródła jak powstał Joker? Teaser pokazuje ,ze ktoś dostał jakimś gazem z figurki i temu komuś zmieniła się twarz na twarz jokera. Ktos się orientuje o co chodzi?

ocenił(a) serial na 7
rotanimod

To był pewnie brat bliźniak Jerome'a - Jeremiah

Najlepsiejsza1958

a miał takiego? :D

ocenił(a) serial na 7
rotanimod

Pod koniec ostatniego sezonu odnalazł się brat bliźniak, ukrywający się w podziemnym labiryncie.

Najlepsiejsza1958

ok dzieki ;) a po co sie tam ukrywal? i tez byl taki świrnięty?

ocenił(a) serial na 7
rotanimod

Zrobił się świrnięty gdy dostał gazem w ryj, to był prezent od Jerome'a.

Najlepsiejsza1958

aha... a co to byl za gaz , ze zrobil sie swirniety? Przypadkiem w tym gazie nie było świadomości Jeroma?

ocenił(a) serial na 7
rotanimod

Chyba tak

Najlepsiejsza1958

może z czasem się ktoś wypowie kto oglądał całość i wyjaśni :)

ocenił(a) serial na 7
rotanimod

Oglądałam ale sezon skończył się pół roku temu i nie wszystko pamiętam

Najlepsiejsza1958

dlatego moze ktos kto pamieta sie jeszcze wypowie :p

rotanimod

W gazie nie było żadnej świadomości Jerome'a. Sama chemia.
Strach na Wróble wyprodukował gaz rozweselający, który złoczyńcy chcieli wykorzystać w ataku na mieszkańców Gotham. Na życzenie Jerome'a powstała inna wersja tego gazu - druga wersja miała być przeznaczona tylko dla Jeremiaha.
Opar spowodował uwolnienie głęboko skrywanego przez Jeremiaha szaleństwa.

jakubmilewski13

Przed przemianą ukrywał się w podziemiach, aby nie być odszukanym przez brata. (zamiast uciec na inny kontynent?)
Niedorzeczności tego serialu załamują.

ocenił(a) serial na 8
jakubmilewski13

Nie zapomnijmy ze Jerome and Jeremiah to bracia bliźniacy. Według mnie Jeremiah całe życie próbował zwalczyć swoją mroczną naturę, chował się i uciekał przed bratem wiedząc ze dzielą ten sam gen. Jak dla mnie ten gaz odblokował jego prawdziwe oblicze.
Nie wiem dużo o bliźniakach ale nie wydaje mi się ze rodzą się tacy sami i raczej nie stają się kompletnymi przeciwnościami siebie nawzajem. Okoliczności mogą dużo zmienić w osobie ale nie to kim naprawdę w głębi duszy są. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones