PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706905}

Gotham

7,6 36 122
oceny
7,6 10 1 36122
6,4 7
ocen krytyków
Gotham
powrót do forum serialu Gotham

Chodzi mi o to, że serial ukazuje się od 2014 roku i z początku myślałem, że akcja dzieje się współcześnie. Przedtem nie zwracałem na to uwagi, aż do momentu jak zobaczyłem Strange'a rozmawiającego z przywódczynią Trybunału Sów przez KINESKOPOWY telewizor. Czyli co? Jednak lata 90-te?

ocenił(a) serial na 7
dawjen1985

Sezon 1 zaczyna się w latach 80

ocenił(a) serial na 10
Najlepsiejsza1958

Serial dzieje się współcześnie tyle że w swoich własnym alternatywnym świecie gdzie współczesność miesza się z przeszłością podobnie jak kreskówka batman Tas

dawjen1985

Mnie też to zaczęło zastanawiać, w scenie gdy telewizja nadaje orędzie Pingwina, a przed TV siedzi cała rodzina ubrana jak w latach 60-tych ;)

dawjen1985

Teraz też się zastanawiam bo Oliver w ''Arrow'' wspomniał o Bruce Waynie a wydaje mi się, że Green Arrow i Batman byli w podobnym wieku zawsze

niewiem97

Arrow to serial innej stacji, te produkcje nie są ze sobą powiązane.

Jurij_Tasakov

No ale najwyraźniej w Arrowverse jest jakiś Bruce Wayne więc może to ten

użytkownik usunięty
niewiem97

jesli bedzie jakis Bruce w Arrow to inny niz z Gotham, na bank nie połączą sie rozne stacje

niewiem97

Arrowerse zakłada multiverse, różne ziemie, np Supergirl jest z innej ziemi niż Arrow. Można zakładać,że Gotham to też inna ziemia :D

ocenił(a) serial na 6
dawjen1985

Batman dzial sie w czasach teraźniejszych a ten serial jest jakieś 20 lat przed batmanem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones