PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706905}

Gotham

7,6 36 125
ocen
7,6 10 1 36125
6,4 7
ocen krytyków
Gotham
powrót do forum serialu Gotham

Jak w temacie - kto w/g Was lepiej zagrałby postać głównego bohatera , jaki aktor ?
Moja propozycja Tom Hardy

Pozdrawiam

grabano

Przestań spamować we wszystkich wątkach tematem z dupy. Gordona gra odpowiedni aktor.
Tom Hardy bo? Odbyt czy kućka cię swędzi na jego widok?

ShakeItOff

Dziękuję za inteligentną odpowiedź , bardzo głęboka i pełna , będę analizowała przez następny tydzień.
Pozdrawiam

grabano

Tylko daj znać za tyn tydzień do jakiego wniosku doszłaś, czekam niecierpliwie. Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 8
grabano

Może Simon Baker? Być może jest ciut za stary ale jak by go ucharakteryzować to trochę podobny byłby do McKenziego tylko zdecydowanie lepszy aktor z niego ale bardziej wolał bym widzieć chyba w tej roli Jospeha Gordona-Levitta, myślę, że by się sprawdził dodatkowo świetny aktor, a to chamstwo zachowaj sobie na podwórku ShakeltOff, nie wiem co to komu przeszkadza, że dziewczyna sobie taki temat założyła po to jest filmweb a nikt Ci nie karze na niego wchodzić

Kubafcbarca

Sam temat mi nie przeszkadza, przeszkadza mi spamowanie w innych wątkach linkiem do tego tematu.

ocenił(a) serial na 8
ShakeItOff

Ten komentarz napisałem za nim milion razy pod rożnymi tematami natknąłem się na link do tego tematu i jeśli chodzi o to, to rzeczywiście jest to wk*rwiające

Kubafcbarca

Milion ? Raptem kilka. Bardzo szybko się denerwujecie i to tak błahymi rzeczami .. Widać nie macie poważnych problemów skoro jeden link was tak denerwuje.

Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 8
grabano

Napisałem, że jest to wkur*iające ale to nie oznaczy, że mnie to obeszło bo nie siedzę na filmwebie całymi dniami aczkolwiek nieco rozumiem kolegę po wyżej choć oczywiście forma w jakiej okazał swe niezadowolenie jest nieodpowiednia.

Kubafcbarca

Z tego co piszesz to jeśli dobrze rozumiem jest to wku*** dla Cb ale Cię obeszło
Czyli Cb nie wkurza ? No to skąd wiesz że jest wku**** skoro Cb nie wkurza ... ?
Zaprzeczenie stwierdzenia w jednym zdaniu - super ;p

Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 8
grabano

Napisałem "jest to wk**wiające" co oznacza, że pisałem bezosobowo jako stwierdzenie faktu bo widzisz jako homo sapiens sapiens i część czegoś co nazywamy społeczeństwo potrafię postawić się w czyjejś sytuacji o taki altruistyczny gest, którego ty najwyraźniej nie znasz i jeżeli nie jesteś forumowym trollem to miej proszę trochę klasy i nie odpisuj już więcej bo nie to było przedmiotem dyskusji w tym temacie nie mniej jednak twoje tematy będę od tej pory unikał jak ognia bo strasznie męczący z Cb użytkownik forum

Kubafcbarca

Dlaczego uważasz ze kilka mych linków wklejonych wkurza większość społeczną ? Bo tak to rozumiem że postawiłeś się w sytuacji większości i że to wkurzać będzie większość , ale tego nigdy nie bedziesz w stanie stwierdzić faktem więc dlaczego też uważasz że to fakt ? Reprezentujesz wiekszość ? Jeśli tak to może masz i rację że to fakt , ale szczerze wątpię.

Skoro więc Cię tak meczę to po co znów odpisujesz ?

Pozdrawiam Serdecznie
Nati ;d

Kubafcbarca

Jospeha Gordona-Levitta - ciekawa propozycja i zgodzę się z Tb że lepszy aktor.

Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones