PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706905}

Gotham

7,6 36 125
ocen
7,6 10 1 36125
6,4 7
ocen krytyków
Gotham
powrót do forum serialu Gotham

Mieszane uczucia

ocenił(a) serial na 7

1 sezon- malinka. Klimat Człowieka z blizną, Tajemnic Los Angeles, włoska mafia i pośrodku dwóch nowych gości. Jeden ( Pingwin) pnie się w górę w szeregach mafii rozgrywajac doświadczonych mafiosów, drugi jako młody porucznik policji chce zaprowadzić ład na ulicach miasta. Całość jest tak mroczna i realistyczna że zapominamy o tym, że dzieje się to w uniwersum Batmana.

2 sezon- trochę słabszy, postać Galavana śmieszna, niemniej sporo interesujacych wątków, rozwija się wątek Nigmy jako psychola, który wrabia Gordona.Na minus naciągany wątek Barbary. No i odkąd zaczęły się zmartwychwstania to już całość zaczyna się psuć

3 sezon- końcówka, Bruce "zabija" Alfreda, wirusy, jeszcze wiecej zmartwychwstań, każdy zabił i zdradził już chyba każdego...odczuwalny brak pomysłów.No ale dobra zmęczę to.

4 sezon- 1 odcinek " licencja na rozbój", którą respektowac ma policja i jest oficjalnie honorowana przez wladze miasta xDD To było tak głupie, że wyłączyłem i póki co zakończyłem ogladanie serialu

ocenił(a) serial na 8
a_kwitek

Zgadzam się w 100%. Serial stracił mocno, kiedy porzucili formę proceduralu, a zaczęły wjeżdżać wątki mocno komiksowe i upchnęli chyba z połowę wrogów Backa, mimo iż Pingwin i Nygma (+ może Mr. Freeze, bo nawet go lubiłam) spokojnie by wystarczyli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones