PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706905}

Gotham

7,6 36 162
oceny
7,6 10 1 36162
6,4 7
ocen krytyków
Gotham
powrót do forum serialu Gotham
użytkownik usunięty
Lukop

aaa dokładnie widziałem wczoraj reklamę też . Nie trzeba będzie pobierać ;]

Najpierw trzeba to mieć :P

ocenił(a) serial na 5
lightdivining

Trzeba sobie założyć telewizje płatną

kinoman1985

Szkoda, że na Universal Channel nie ma możliwości włączenia napisów zamiast lektora. Seriale strasznie na tym tracą. Ogląda się dobry serial, a brzmi jak jakiś staroć na polsacie.

tyrankafw

Aż tak cię drażni lektor?.Ja osobiście uważam,że napisy to tylko i wyłącznie w kinie,jak oglądam w domu to tylko i wyłącznie lektor.Ewentualnie jeżeli nie ma lektora to wtedy oglądam z napisami,ale jakoś w domu zawsze jednak lepiej ogląda mi się z lektorem.

Andrzejek324

Filmy które mają swoją premierę na DVD i BR nie obejrzysz od razu z polskim lektorem... No, są gusta. Jedni wolą nowe filmy, inni starsze.

Cysiek1991

Jeszcze się nie spotkałem z tym żeby film wydany na DVd czy Blue Ray nie miał dołączonego lektora.Zawsze są napisy i lektor.

ocenił(a) serial na 8
Andrzejek324

Jemu chodziło raczej o zachodnie premiery i moment jak ripy z dvd czy blu-ray trafiają do sieci.
Wówczas przez pewien okres - zwykle od miesiąca do nawet sześciu - aż do momentu polskiego wydania na dvd/br - gdy ktoś chce obejrzeć nowy film, jedyną opcją są wówczas napisy.

Jeśli o mnie chodzi to również nie toleruje seriali z lektorem (za to co np. tvn zrobił z Dexterem to powinni ich powiesić) Emocje są wg mnie wówczas strasznie tłumione, a dobrych polskich lektorów to jest dwóch, max trzech.

Lukop

Premiera w środę 8. października o 22.00.

Lukop

Będzie co oglądać.

Lukop

Ja oglądam razem z premierą amerykańską :)

ocenił(a) serial na 7
Cysiek1991

Ja też :DDDD

Cysiek1991

Ja tak samo, nie wytrzymałbym do paździenika :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones