PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706905}

Gotham

7,6 36 153
oceny
7,6 10 1 36153
6,4 7
ocen krytyków
Gotham
powrót do forum serialu Gotham

Ciekawa jestem jak często będzie się pojawiać i jaki wpływ mieć na akcje. Aktor grający postać fajnie spisał się w "Touch" ale nie może grać starszego niż 12 lat.. a w tym wieku dużo nie zdziała.

ocenił(a) serial na 7
mrtmv1849

Wydaje mi się że będzie pokazany w chwili morderstwa jego rodziców, oraz na komisariacie no i jakieś tam pogawędki z Alfredem, może będzie się epizodycznie pojawiał, pewnie gdzieś w wieku 18 - 20 lat wyjedzie z Gotham no i wróci w którymś tam sezonie jako 25latek wyszkolony w walce :)

Ra_s_al_Ghul

Tylko że cała akcja z założenia ma się dziać w początkach kariery Gordona co wyklucza nagłe przeniesienie jej o kilka/kilkanaście lat.

ocenił(a) serial na 7
mrtmv1849

To nie czytałaś wywiadu z twórcami że planują na zakończenie tego serialu pokazać już ukształtowanego Batmana? jeśli zamówi FOX więcej sezonów to będzie dużo możliwości dla twórców. Oczywiście że pierwszy sezon będzie opowiadał o początkach Gordona ale kto wie co pokażą później.

Ra_s_al_Ghul

Masz rację. Nie czytałam. Myślałam że tego nie zrobią. Opowiedzenie tej historii jeszcze raz jakoś nie ma dla mnie sensu. Poza tym film ma się przecież skupiać na Gordonie. Wprowadzenie postaci Batmana zbytnio odciągnie uwagę od głównego bohatera i powstanie następny film o Batmanie. Myślałam że pociągną to z innego kąta. Wtedy można by ukazać jak rodzina Wayne'ów wspomaga Gordona albo przedstawić antybohaterów za młodu kiedy dopiero zaczynają przejawiać swe charakterystyczne cechy.

ocenił(a) serial na 7
mrtmv1849

Trochę się obawiam że chcą ukazać jak "powstał" Joker. To moim zdaniem zabije jego tajemniczość bo wielu pisarzy komiksów przedstawiało go różnie i to powodowało że tak na prawdę nic nie wiemy o tym socjopacie. Co dawało tą nutkę tajemniczości i zarazem człowiek się boi takiej postaci bo nie wiesz czego masz się po niej spodziewać. No nie wiem zobaczymy jak to wyjdzie.

ocenił(a) serial na 6
Ra_s_al_Ghul

I tak wszyscy wiedzą że wpadł do chemikaliów jak w The Killing Joke :D

ocenił(a) serial na 7
Chlebakk

Hehe to chemikalia wpadły na niego :D

ocenił(a) serial na 8
Ra_s_al_Ghul

Czy Joker nie był wcześniej znany jako red hood? Oglądałem ostatnio jakąś animację i tak jakoś o nim mówili :P

ocenił(a) serial na 7
Lares91

Red Hood'em mógłby być każdy, bo to taki mit o gościu w czerwonym "kapturze". Ale to prawda mafia wykorzystała Jokera by w sumie wykonał samobójczą misje na pewną fabrykę gdzie właśnie wpadł do kadzi z chemikaliami a był właśnie ubrany w "strój" Red Hood'a.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones