PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706905}

Gotham

7,6 36 153
oceny
7,6 10 1 36153
6,4 7
ocen krytyków
Gotham
powrót do forum serialu Gotham

Robin Taylor

ocenił(a) serial na 8

Będzie świetnym Pingwinem.

ocenił(a) serial na 8
Bartonson12

Nie znam komiksów, tylko filmy, stąd moje pytanie - dlaczego Pingwin jest tutaj normalny (w sensie wyglądu)? W filmie Burtona było pokazane, że urodził się zniekształcony, jak było w komiksie?

ocenił(a) serial na 8
Wikol

W większości to co pokazał Burton to prawda. Serial ten po prostu stara się być mroczny, ale i realistyczny. Stąd normalna postura. Warto zauważyć jednak, że dzięki charakteryzacji Taylor jest cholernie bliski wyglądem do oryginału. Po prostu nikt nie brałby na poważnie karła, który stanie się największym przestępcą w Gotham :) Komiksy to komiksy. Tam są inne prawa.

Wikol

Z tego co kojarze to w komiksie pingwin był grubym kurduplem, ale nie miał zniekształceń rąk itd, te Burton dodał od siebie, wiadomo jak on lubi dziwologi i groteskowe postacie, więc trochę go "ulepszył".

ocenił(a) serial na 9
Kazuto

Czy ja wiem czy ulepszył? Ja osobiście wolę pierwowzór komiksowy. Ale co kto lubi.

MrPingoo42

Dlatego dałem to słowo w cudzysłowie, wiadomo jednym bardziej podchodzi oryginał, a innym bardziej groteskowa wersja od Burtona, kwestia gustu i tyle.

ocenił(a) serial na 7
Wikol

Bo Burtonowy Pingwin nie miał nic wspólnego z oryginalnym.

ocenił(a) serial na 4
Bartonson12

A ja miałem cały czas wrażenie, ze aktor wcielający się w pingwina to Christopher Eccleston

ocenił(a) serial na 8
czesiol

Eccleston troche stary, ale fakt, dosyć podobni.

ocenił(a) serial na 4
Bartonson12

Nawet bardzo ; )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones