PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706905}

Gotham

7,6 36 104
oceny
7,6 10 1 36104
6,4 7
ocen krytyków
Gotham
powrót do forum serialu Gotham

Generalnie serial do najlepszych nie należy. Jednak w pierwszym sezonie postawiano na w miarę realistyczny klimat, brudne Gotham, porachunki gangsterskie, i dobrych gliniarzy. Wszystko to bardzo przypominało mi batmany Nolana, co trafiało w moje gusta.

W drugi sezonie, a dokładnie w szczególności w połowie sezonu, styl zmienił się całkowicie. Beznadziejne wskrzeszanie martwych bohaterów, mieszanie DNA ze zwierzętami, tworzenie mutantów..a wszystko na najgorszych kliszach ogranych w dziesiątkach gier. Jakieś akcje typu gość zakłada garnek na głowę i pojawia się drugi James Gordon:D WTF? Po pierwszym sezonie nic nie zapowiadało tak nagłej zmiany.

Wszystko zmierza w kierunku kiczowatej jatki z potworami, i w takiej otoczce jakieś dylematy moralne Gordona tracą zupełnie moc..

ocenił(a) serial na 7
forzaroma

Podobno dziennikarka Valerie Vale ma romansować z Gordonem XD

ocenił(a) serial na 10
forzaroma

"...pojawia się drugi James Gordon:D WTF?" Stworzyli Clayface z innym orginem (tak sie to odmienia?)

ocenił(a) serial na 7
forzaroma

jak dla mnie miał mroczno groteskowy klimat bardziej Burtonowski

ocenił(a) serial na 10
forzaroma

"W drugi sezonie, a dokładnie w szczególności w połowie sezonu, styl zmienił się całkowicie" może dlatego ze zmarł Doug Kraner scenograf, który pracował przy 1 sezonie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones