PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706905}

Gotham

7,6 36 125
ocen
7,6 10 1 36125
6,4 7
ocen krytyków
Gotham
powrót do forum serialu Gotham

s02e08

ocenił(a) serial na 9

Wg mnie świetny odcinek, akcja Barbara - Jim ciekawa, Gordon nieźle zagrał, dał się wciągnąć w pułapkę, dobrze że Bullock rozkminił że Baśka będzie więzić Jima w kościele, bo niefajnie by z nim było... Ciekawe czy w ogóle przeżyje ona ten upadek. W końcu dorwali Galavana, mało brakowało a Bruce sprzedałby firmę i po niedługim czasie pewnie padłby trupem, chociaż jeszcze została siostrzyczka, więc może jeszcze coś namieszać. Nygma się już nieźle rozkręcił, chociaż miałam wrażenie że wątek z kręceniem się po lesie był wepchany na siłę. Ale spotkał Pingwina, może zacznie się jakaś współpraca? Poczekamy, zobaczymy.

I tak przy okazji - kolejny odcinek będzie dopiero 29 lutego, znowu nasza ulubiona przerwa ;/

CallMeKills

Co Ty gadasz.... 29 listopada....

ocenił(a) serial na 9
kuki7

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xtf1/v/t1.0-9/12239866_1158033 084226680_1536749578771134144_n.png?oh=9652b1424c0fc864b6b753185ceed4fd&oe=56C59 0C5&__gda__=1455777901_9cf35469786e76a003e9bcb789fb16a9

ocenił(a) serial na 10
CallMeKills

Przerwa będzie po 10 odcinku.

9 - 17.11
10 - 24.11

i przerwa.

"Only 2 episodes left until the Gotham winter finale!"

ocenił(a) serial na 9
CallMeKills

Gdyby miała nie przeżyć, to by ją uśmiercili od razu. To, że dorwali Galavana, nie wiele znaczy. To burmistrz, ulubieniec mieszkańców Gotham. Zaraz jego armia prawników może doprowadzić do wypuszczenia go na wolność. Zresztą jedyne zarzuty, jakie są w stanie mu postawić, to uwięzienie i torturowanie burmistrza Jamesa, więc w porównaniu do tego czego się dopuszczał, niewiele. To, że Nygma trafił w lesie na Pingwina to raczej też nie przypadek.

CallMeKills

Barbara była świetna. Ciągle nie mogę się nadziwić, jak z takiej mdłej i nudnej postaci, jaką była w pierwszym sezonie, stała się taka barwna, ciekawa, nieoczywista. Duży plus.
Szkoda tylko, że Pingwina było tak mało.

ocenił(a) serial na 7
wielka_mi

popieram

CallMeKills

czy tylko ja nienawidzę Theo z całą pasją i odliczam tylko do momentu aż ktoś w końcu strzeli mu w łeb? Najbardziej rozwaliła mnie akcja sprzed kliku odcinków: Theo udziela wywiadu, snajper pojawia się znikąd i celuje w tłum ludzi, żeby go zabić, a tłum w dupie ma, że ktoś do nich strzelał, tylko dalej filmują jego wywiad, jak gdyby ktoś w ogóle nie chciał nikogo zabić sekundę temu... ON SAM dalej udziela wywiadu po tym. No wtf. Wyłączyłam wtedy ten odcinek tak się wkurzyłam. Ale wracając do tego odcinka. Nie lubię Barbary, nie kupuje jej w tym serialu, jest żałosna, chciałam żeby zginęła, ale wiedziałam, że tak łatwo nie pójdzie.
Ta siostrzyczka Galavana wcale nie lepsza, wielce zła, przeszkolona, a zabić pingwina nie umiała. Też powinna zrobić out.
Czekam na akcje Pingwin/ Nygma, tyle :D
Jim też mi już działa na nerwy z tą swoją hipokryzją.

ocenił(a) serial na 7
Noodlevfh

Ja też nie cierpię Theo ;)

ocenił(a) serial na 7
Najlepsiejsza1958

ja też nie ani jego siostry.

ocenił(a) serial na 10
CallMeKills

Nie uważam żeby ta akcja w lesie była na siłę. Wyszła bardzo dobrze i zostawia taki niedosyt

ocenił(a) serial na 7
The_Joker_Mr_J

tak samo uważam, też watek nygmy mi się podobał w tym odcinku.

CallMeKills

Po najlepszym odcinku w historii Gotham, dostaliśmy niestety najgorszy odcinek. Jedyny plus to gra Barbary (choć za długi był to wątek), no i Nygma.
Cały wątek z Brucem i Galavantem, to porażka, po co było to wszystko i gdzie siostrzyczka burmistrza.

moja ocena 3,55/6

P.S. No a Fox od 2 odcinka nie może sobie poradzić ze starym komputerem

CallMeKills

Znacie odpowiedź na zagadkę z tego odcinka? było to jakoś tak "Biorę cie nocą zaś za dnia oddaje, z tobą nie cierpię, bez ciebie wstaje czym jestem?" :D

ocenił(a) serial na 7
calworin

Snem?

ocenił(a) serial na 7
CallMeKills

dla mnie też super odcinek. akcja z barbarą mi się podobała jak i wątek z nygmą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones