PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706905}

Gotham

7,6 36 120
ocen
7,6 10 1 36120
6,4 7
ocen krytyków
Gotham
powrót do forum serialu Gotham

Ja rozumiem, że to tylko serial, ale masakra, litości. Dwight zdjął Jerome'owi twarz i wyszło mu to jak po maśle, taka piękna maska. A potem Jerome sobie ją z powrotem przyczepił, na dodatek SPINACZAMI i pasowała jak ulał, naciągnięta jak u Ibisza. Może to mało ważne, ale denerwują mnie takie akcje.

ocenił(a) serial na 7
emmeline37

Gdyby Dwight był tak wierny Jerome, to nie oskalpowałby mu twarzy i nie wmawiał poddanym, że każdy z nich jest Jerome ;)
Że też Jerome nie czuł bólu przy przyszywaniu twarzy z powrotem.

Najlepsiejsza1958

też prawda. W ogóle ta cała sekta wielbicieli Jerome'a to trochę naciągana sprawa jak dla mnie.

ocenił(a) serial na 10
Najlepsiejsza1958

Dwight zaj.ebał im kasę to musiał coś wymyślić ¯\_(ツ)_/¯

ocenił(a) serial na 7
The_Joker_Mr_J

Użył Jerome'a do własnej kariery, udawał uwielbienie wobec Jerome'a ;)

ocenił(a) serial na 9
emmeline37

Jerome to psychopata, więc jego próg bolu musiał być bardzo, bardzo zawyżony :) Ale żeby aż tak? Plus twarz naciągana jak u Ibisza - w samo sedno, hehe.

ocenił(a) serial na 8
emmeline37

Ogólnie jeśli chodzi o twarz Jeroma to twórcy chyba chcieli zrobić nawiązanie do Jokera z komiksu "Batman: Śmierć Rodziny", ciekawe jak będzie wyglądał gdy przyszyją mu tą twarz normalnie, a nie spinaczami, bo wygladal strasznie :D

ocenił(a) serial na 9
emmeline37

Według mnie w Gotham było ostatnio parę bardzo smacznych odniesień do komiksów, również motyw z "przyszywaną twarzą". Też nie lubię zbytniego ufikcyjnienia w takich produkcjach, ale tutaj zostało to świetnie zastosowane do ukazania plastycznego szaleństwa Jerome`a (a raczej Jokera...?) i dobrze, bo wcale nie zachwiało to klimatem. Po za tym, mnie jakoś bardzo to nie przeszkodziło w dalszym oglądaniu xD a dla tego uroczego śmiechu Jerome`a można chyba to wybaczyć? :D

Ufocentaur

no proste ;)

ocenił(a) serial na 10
Ufocentaur

Zgadzam się w 100%.

ocenił(a) serial na 9
emmeline37

W sumie Jerome to tak jakby ożywiony trup.. Więc może nie czuł :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones