Gotham (2014-2019)
Gotham: Sezon 2 Gotham sezon 2, odcinek 1
odcinek Gotham (2014-2019)

I tak źle...

Damned If You Do 45m
8,0 943
oceny
8,0 10 1 943
Gotham
powrót do forum s2e1

Sezon 2 odcinek 1

ocenił(a) serial na 8

Filmy i seriale na podstawie komiksów , mają to do siebie że nie muszą być takie jak komiksy:) Można zmieniać genezę postaci itp. tylko bez przesady. Więc ja się pytam...co oni zrobią z Barbarą kean ? Przecież to jest pierwsza żona Gordona i późniejsza batgirl...a tutaj ją robią na złą (no chyba że to się kiedyś jakoś zmieni) Na to że będzie jokerem bym nie liczył, bo byłby to MEGA bezsens . Z Jerome to nie wiadomo ....W komiksach nie wiadomo kim tak naprawdę jest Joker:) A tu już mamy imię ;D Zobaczymy co z nią zrobią.

ocenił(a) serial na 10
toyminator

Wydaje mi się że to z Barbarą to po prostu zbieżność imion.

ocenił(a) serial na 8
The_Joker_Mr_J

treść I nazwiska też? Barbara Gordon, przed wyjściem za mąż miała na nazwisko Kean:) Tak jak w serialu.

ocenił(a) serial na 10
toyminator

A tego to nie wiedziałam, mój błąd. Słabo mi idzie zapamiętywanie imion i nazwisk, w takim razie to nie wiem co chcą z tym zrobić. Nie wydaję mi się żeby byli znowu razem. Chyba że Jim postradałby zmysły

ocenił(a) serial na 8
The_Joker_Mr_J

treść Hmm a ja o czymś zapomniałem. Barbara Gordon to córka komisarza , przyszła batgirl.
Ale ta się nazywa Kean a w przyszłości Gordon;D Więc myślę że jednak ją wyleczą:) W końcu musi narodzić się Batgirl i James gordon Junior ;D( który nawiasem ma mordercze zapędy;D) Więc nie mam pojęcia jak to zrobią:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones